BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėl populiarėja seniai pamirštas gydymo būdas, kurio metu naudojamos mėsinių muselių lervos. Šios lervos yra nepakeičiamos pagalbininkės valant infekuotas žaizdas.
Pasirodo, kad jos puikiai pašalina negyvus audinius ir valo žaizdą ją dezinfekuodamos. Šios lervos netgi yra veiksmingesnės nei antibiotikai, kuriems kai kurios bakterijos yra tiesiog atsparios.
Tiesa, mėsinių muselių lervos turi būti specialiai paruoštos, užaugintos laboratorijose, kad nebeturėtų jokių bakterijų. Tinkamai užaugintos muselių lervos yra tokios švarios, kad jas pernešti ant žaizdos galima tik su steriliomis pirštinėmis. Gydymo efektą dar labiau pagerina tvarsčiai su sidabro jonais, kurie skleidžia molekulinį deguonį.
Manoma, jog toks gydymo būdas taikytas dar senovės Romos laikais. Tai paprasta, bet įrodyta, jog pasveiksta net 12 pacientų iš 13.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai3 komentarai

  1.    R. Arnauskaite 2009-07-22 18:48

    Labiausiai tai man patiko nuoroda :) blussa.com prie straipsnio. Ištiesų “life is easy” for blussa and musė… O žmonėms būna sunku…

  2.    R. Arnauskaite 2012-07-16 07:01

    Tai keičiate straipsnio info matau. Nuorodos nebėra. Musės foto lyg kita. Dar gal blusą idėkite? Ar bijote kad kažkas įsižeis. Gal kokia musė skambija ir diktuoja sąlygas dėl savo straipsnelio? Nereikia į muses iš arti žiūrėti, ir nebus baisios.

  3.    Šiukšlių robotai ir kvailiai, kuriais “kažkas” naudojasi 2012-11-04 14:16

    [...] Alternatyvus gydymo būdas musių lervomis (dezinformacija). [...]

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.