BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Turbūt sutiksite, kad simpatija tarp dviejų žmonių dažnai atrodo lyg nežemiškas magnetas. Atrodo, jog du žmonės neišskiriami, tačiau kodėl būtent jie? Apie tokius santykius sakome, jog tai fatališka meilė. Tad galbūt astrologija gali tai paaiškinti?
Visi žinome posakį „kaip danguje, taip ir ant žemės”. Jis be galo taiklus, tačiau ne visi jį gerai suprantame. Kaip tik palnetų išsidėstymas žmogaus gimimo momentu gali lemti daugelį žmogaus gyvenimo įvykių, tarp jų ir meilę.  Astrologijoje didžiausias dėmesys kreipiamas į dviejų žmonių Saulės, Mėnulio, Veneros ir Marso tarpusavio ryšį abiejų įsimylėjusiųjų horoskopuose. Šie dangaus kūnai parodo, ar sutampa jūsų požiūriai ir viltys romantiškuose santykiuose. Būdamos giminingose stichijose, šios planetos rodo gražų žmonių tarpusavio ryšį.
Stiprią seksualinę energiją tarp žmonių gali lemti Veneros ir Marso jungtis ar šių planetų buvimas viename Zodiako ženkle su Plutonu.
Taigi astrologija gali tiksliai nusakyti žmonių tarpusavio santykį, palankius ir nepalankius bendravimo aspektus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai4 komentarai

 1.    Zinau iseiti 2009-08-26 16:00

  Puslapyje http://www.blussa.com daug geresni horoskopai. Ruosia juos zinoma astrologe Valdemara. Juose nera tiek pesimizmo, o gyvenime jo ir taip pakanka. Is puslapio esu uzsisakiusi savo asmenini horoskopa ir poros suderinamuma. Negalejau patiketi, kad galima taip tiksliai apibudinti zmogu, aprasyti jo gerasias ir blogasias savybes. Norint tikslaus aprasymo, reikia parasyti tikslia gimimo data, kitaip yra galimybe nuslysti i lankas. Reiketu ir Pinkeviciui ten kreiptis - maziau darytu gyvenime klaidu. :)

 2.    diana 2010-08-30 15:59

  as zinau gera astrologe Lilija, jos horoskopai tikslus ir nebrangus, mob. 865698074

 3.    diana 2010-08-30 16:00

  as zinau astrologe Lilija, kurios horoskopai tikslus. Jos mob. 865698074

 4.    anzelika 2011-12-20 14:57

  grazi foto lb lb vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu……………………………

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.