BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daugelio prognozuojama pasaulio pabaiga – 2012 metai. Ją išpranašavo majai, kurie tikėjo, kad laikas yra cikliškas. Jie manė, kad laikas ir įvykiai kartojasi, tad žinodami praeitį, galės numatyti ir ateitį. Suprasdami laiką, majai tikėjosi įgauti galios tvarkyti šį pasaulį. Meksikos majai buvo puikūs matematikai. Jie žymiai giliau suvokė laiką ir erdvę nei mes. Nežiūrint į majų kalendoriaus senumą, jis yra stebėtinai tikslus. Pagal šiuolaikinius apskaičiavimus saulės metų trukmė yra 365,2422 dienos, kai tuo tarpu majai ant savo piramidžių viršūnių suskaičiavo 365,2420 dienos. Stebėtinai mažas skirtumas - tik dvi dešimtys tūkstantųjų dalių. Ir tai paskaičiuota prieš tūkstančius metų, neturint šiuolaikinių prietaisų.

SAULĖS CIKLŲ PASLAPTYS

Majai buvo ne tik astronomai, bet ir astrologai. Jų manymu, visi dangaus kūnai turėjo daryti poveikį žmonių likimui, o svarbiausias jų - Saulė. Majai paskaičiavo, kad nuo žmonių sutvėrimo momento, jau esame nugyvenę keturis Saulės ciklus. Dabar gyvename penktosios Saulės epochoje. Pasak majų, visos keturios ankstesnės kultūros žuvo didžiųjų kataklizmų metu ir tik nedaugelis liko gyvų, kurie ir papasakojo ainiams, kas nutiko.
Pirmasis Saulės ciklas truko 4008 metus. Tuomet buvo sukeltas Žemės drebėjimas (ar tai nepanašu į dinozaurų išnykimo teoriją?).
Antrasis egzistavo 4010 metų, po kurio ėmė siausti vėjo ir galingų ciklonų virtinė.
Trečiasis Saulės ciklas truko 4081 metus. Po šio laikotarpio civilizacija buvo nušluota ugninio lietaus, kuris pasipylė iš didžiulių vulkanų kraterių.
Ketvirvirtasis truko 5126 metus, kai žmonija buvo sunaikinta gigantiško potvynio metu (ar tai nebus Atlantidos žlugimas?).
Penktąją Saulės epochą majai praminė „Judesio Saule“, kadangi, kaip įsivaizduoja indėnai, šią epochą sunaikins Žemės judėjimas, nuo kurio viskas žus. Mokslininkai, analizuodami mitus apie keturių Saulių žūtis, atranda tiesiogines analogijas su gamtinėmis katastrofomis. Penktoji Saulė jau labai sena ir yra prie savo ciklo pabaigos Kada tokiu atveju reikia laukti didžiųjų Žemės judėjimų, kurie sunaikins Penktosios Saulės epochą?

ATGAL Į GAMTĄ

Majai žinojo, kad Žemė sinchronizuosis su Visata 2012 metais. 2012 metais mes būsime pasiekę visišką laiko, tokio, kokį mes jį dabar suprantam, žlugimą ir žmonijos perėjimą į poistorę. Viena iš kalendoriaus įžvalgų yra Harmoningo Susiliejimo Pranašystė. Ji skelbia, kad Materializmo Amžius baigsis 2012 metais ir mes vėl grįšime prie Gamtos, kad išgelbėtume save, planetą, biosferą. Pripažinkime sau, kad dėl pastaruoju metu Žemę kankinančių nelaimių skaičiaus didėjimo, žmoniją pradėjo persekioti pasaulio pabaigos grėsmė. Daugelis apokalipsės scenarijų sukurta žmogaus rankomis, kad jas išgyventume, vertėtų susipažinti su jomis, nes manoma, jog pasaulis gali būti sunaikintas tiek didžiulę erdvės dalį apimančio kataklizmo, tiek dėl kokios nors vietinės katastrofos.

BOMBARDAVIMAS IŠ KOSMOSO

Mūsų planetai gresia pavojus iš dangaus - taip kalba mokslininkai. Nežinia, kada Žemę kliudys asteroidas arba kometa, bet tai neva tikrai įvyks. Tai liudija ir prieš 65 mln. metų į Žemę kritęs garsusis asteroidas, kuris ir buvo dinozaurų išnykimo priežastis. Įsivaizduokime, kaip 10 kilometrų skersmens sateroidas, lėkęs 20 km/s greičiu, pliumptelėjęs į Meksikos įlanką, joje išrausia skylę 20 kartų gilesnę už Didįjį kanjoną. Iš ką tik užsivėrusio kraterio plūsteli potvynio banga. Gaisrai nusiaubia Šiaurės ir Pietų Amerikas, o tonos į atmosferą išmestų teršalų uždengia Saulę ir Žemę, pasmerkia metais trunkančiai tamsai ir šalčiui. Tokio dydžio asteroidų pasitaiko kas 100 000 metų, tačiau ir kilometro skersmens asteroidas gali sunaikinti visą civilizaciją. Kilometro dydžio asteroidas, kritęs į vandenyną, sukeltų 15 km aukščio bangas, kurios akimirksniu suniokotų didiulius sausumos plotus. Išlikusiems gyviems reikės patirti Žemės drebėjimus, gaisrus ir rūgščius lietus. Svarbiausias mokslininkų uždavinys sukurti Žemės apsaugos sistemą, kuri pajėgtų surasti į mus skriejačius dangaus kūnus ir spėti pakeisti jų skriejimo trajektoriją taip, kad mūsų civilizacija išvengtų aukščiau aprašytų katastrofų scenarijų.

BRANDUOLINIS KARAS

NASA ir Prancūzijos tiriamojo projekto ataskaitoje pateikti faktai rodo, kad prieš 25 tūkstačius metų mūsų planeta pergyveno branduolinį karą. Mokslininkams pavyko apytiksliai įvertinti sprogimo galią, kuri sudaro 500 tūkst. tonų trotilo ekvivalento. Žinant, kad Hirosimoje buvo numesta 20 tūkst. tonų trotilo ekvivalento užtaisas, galima įvertinti, kokia galinga buvo praeityje vykusi ataka. Sprogimas buvęs toks galingas, kad išjudino Pasaulinį vandenyną, sukėlė jo sūkurius, kurie privertė Žemės planetą suktis greičiau. Mokslininkų teigimu, galėjo pakisti net Žemės sukimosi apie savo ašį greitis. Pasaulis kelis kartus buvo per plauką nuo branduolinio karo. Potencialiomis atominėmis bombomis yra ir branduolinės jėgainės.
Branduolinis karas, nesvarbu, kur jis vyktų, turėtų katastrofiškų padarinių visai planetai. Netgi dviejų nedidelių valstybių branduolinis konfliktas gali nusinešti 55 milijonus gyvybių. Didelės atominės bombos sprogimas sukeltų didžiulį dūmų ir pelenų sluoksnį stratosferoje, neleidžiantį Saulės spinduliams pasiekti Žemės paviršiaus. Planetoje atvėsus orui, prasidėtų branduolinė žiema. Atsitiktų panašiai, kaip pataikius į Žemę dideliam kosminiam kūnui, tik dar prisidės žudanti radiacija. Branduolinis karas yra visuotina grėsmė, kurios būtina išvengti bet kokia kaina.

EPIDEMIJOS

Nuomonė, kad infekcinės ligos ir jų sukeltos epidemijos liko praeityje yra tik mitas. Infekcinės ligos kasmet pražudo apie 57 mln. Žmonių - tai sudaro 26 proc. visų mirties atvejų. Paukščių gripas, AIDS, vaistams atspari tuberkuliozė ir pneumonija puola su nauja jėga. Mokslininkai, išanalizavę epidemijų protrūkius, nustatė, kad daugiau nei 60 proc. epidemijų, pasideda nuo sukėlėjų „persikraustymo“, t.y., gyvūnus užkrečiantys virusai staiga ima pulti žmones (tarp jų ir ŽIV). Naujų virusų ir bakterijų atsiradinas yra surištas su pasaulio atšilimu, miškų kirtimu. Žmonių susitelkimas miestuose tik stiprina žmonių ir mikrobų kontaktus. Šiuo metu grėsmingiausiai atrodo AIDS. Manoma, kad šiuo metu pasaulyje ŽIV užsikrėtę arba serga AIDS nuo 36 iki 45 mln. žmonių.

ŠIUKŠLĖS

Niekas nežino, kiek šiukšlių sukuria žmonija. Karts nuo karto kyla triukšmas, kai atliekų krūvos užverčia didžiuosius miestus. Bet šiukšlėmis yra visos civilizacijos paliekamos atliekos: trąšos vandenyje, freonai ore, degėsiai, smogas ir t.t. Nuodingos substancijos yra ore, kuriuo kvėpuojame, maiste ir gėrimuose, kuriais maitinamės kasdien. Ypač kenksmingi yra dioksinai ir furanai, nuodingi junginiai, atsirandantys degant plastikams. Jų koncentracijos paprastai būna nedidelės, tačiau jos kaupiasi organizme ir sukelia sunkius apsinuodijimus, skatina navikų atsiradimą. Aplinkos tarša verčia išnykti atskiras gyvybės formas ir pablogina žmogaus buities sąlygas. Apie tai visi žino ir daug kalbėti neverta. Bėda tame, kad nežinome, kokia yra aplinkos užterštumo riba, kurią peržengus, aplinka nebeišlaikys ir “sprogs”. Vandens, o ypač vandenynų, tarša sukelia planktono žūtį, o jis pagamina apie 70 proc. planetos deguonies.

DEMOGRAFINĖ BOMBA

Bendras visų paminėtų pasaulio pabaigos pasiekimo būdų vardiklis yra demografija. Planetą į tokią būseną atvedė didžiausia iš iki šiol buvusių žmonių bendruomenė. Nors dabar kasmet žmonija išauga “vos” 90 milijonų, nors mus kankina epidemijos, civilizacijos ligos ir kataklizmai, nors trūksta maisto ir vandens, mūsų vis daugėja. Naujausioje JTO demografinėje ataskaitoje yra prognozuojama, kad iki 2050 mūsų bus trečdaliu daugiau; prie kiekvienos dabar gyvenančios žmonių poros prisidės dar vienas žmogus. Pasaulis bus tankiau gyvenamas, vargingesnis, skirtumai pagilės, o masinės migracijos, ieškant geresnio gyvenimo, taps kasdieniniu reiškiniu.
Daugiausiai gyventojų bus Indijoje (1,8 mlrd.), bet išsivysčiusiose šalyse gyventojų mažės. Italų bus ketvirčiu mažiau, panašiai sumažės ir rusų, o ukrainiečių sumažės net 40 proc. Išsivysčiusiose šalyse 1,2 mlrd. gyventojų lygį pavyks išlaikyti tik imigracijos dėka. Afrikos gyventojų padaugės iki 2 mlrd. ir tai bus triskart daugiau nei Europos gyventojų. Vyks galinga migracija iš neturtingų Pietų į turtingąją Šiaurę, ją lydės etniniai konfliktai, imigracinės politikos griežtinimas, ksenofobijos augimas, turtingosios šalys bus apgultos skurdo jūros.
Demografinis prieaugis gali paaštrinti visų negatyviųjų civilizacijos pasekmių pasireiškimus. Atrodytų, kad Žemėje jau šiandien per daug žmonių ir reiktų pradėti savotišką “demografinį nusiginklavimą” - žmonių skaičius palaikymą esamame lygyje. Dėl daugelio priežasčių to padaryti nėra įmanoma. Nors yra kalbama, kad Žemėje yra pakankamai ir vietos , ir maisto, kasmet milijonai žmonių miršta badu.
Kiekvienam iš išvardintų pasaulio pabaigos scenarijų galime suskaičiuoti tam tikrą tikimybę. Bėda tame, kad civilizaciniai faktoriai veikia visi kartu, visi jie draugiškai graužia šaką, ant kurios sėdi žmonija. Plika akimi matyti, kad išeities nėra, nes, visų pirma, nėra netgi bendro sutarimo apie tų grėsmių egzistavimą ir, antra, nėra pasaulinės valdžios, galinčios priversti žmoniją laikytis tam tikrų, išlikimui būtinų taisyklių. Panaši prievarta daugelyje šalių būtų pripažinta įsikišimu į jų vidaus reikalus. Blogos situacijos priežastis yra labai paprasta: 25 proc. Žemės gyventojų sunaudoja 70 proc. jos resursų. Turtingosios šalys niekuomet nesutiks pakeisti padėtį, o neturtingosios yra per daug silpnos, kad tai padarytų. Nesunku paskaičiuoti, kad norint, jog Amerika ir Bangladešas gyventų tokiame pat auštame lygyje, prireiktų beveik trijų tokių planetų kaip Žemė, o mes ją turime tik vieną.

Autorė Raminta Simanavičiūtė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai79 komentarai

 1.    ROKAS 2009-03-19 20:34

  Nebus jokios pabaigos, tik gyvenimo pabaiga kazkada, o pasaulis dar gyvuos. Visais laikais visi bijojo pabaigu, juk ir 2000 taisais turejo buti ir nieko neatsitiko. Garantuoju, kad 2012 irgi nieko neatsitiks. Na, nebent zeme ims suktis i kita puse (nors nelabai tikiu tuo dalyku). Bet jei ir nieko neivyktu, vistiek zmones susigalvotu nauja data :) Tarkim 2014 arba 2029, kai resis asteroidas ar atskris nibirieciai kokie… Krc, gyvenikim ir zvenkim. Na, o jei ir ivyktu ta pabaiga, tai labai laiku gimeme ant pacio paciausio :) Vienu zodziu, reikia buti optimistu bet kokiu atveju.

 2.    Liucija 2009-03-20 20:20

  Ja ja ja… Netikiu aš tokiom nesąmonėm (tik kartais). Šiaip jei tiesa sakant, net neperskaičiau šito įrašo, nes kažką panašaus jau skaičiau maždaug 30 kartų. Tai va, ką aš galiu pasakyti? O gi nieko! Mirsim - visai nieko, nemirsim irgi neblogai. Esmė tame, kad tu, vargšas žmogeli, nieko čia nepakeisi… Jei kokiam majui bus lemta tave suvalgyti pusryčiams, tai taip ir bus!

 3.    Auris 2009-03-21 11:52

  Tikrai pritariu Rokui. Žmonės nori tikėti tuo, kad bus pasaulio pabaiga, nes kitaip nebūtų įdomu gyventi. O jei ir būtų pasaulio pabaiga 2012, tai tikrai reikėtų džiaugtis, kad gimėme ir galėsim tai pamatyti. Bet aš tuo labai abejoju :D

 4.    Siggy 2009-03-21 20:05

  Manau, netgi ir gerai būtų, jeigu pagaliau pasaulio pabaiga ateitų, nes užkniso kažkiek jau tie visi gąsdinimai ir t.t. Jeigu būčiau tikra/garantuota, kad 2012 metais bus galas ir iš tikro tai būtų tiesa, tai dabar mesčiau mokyklą ir nežinau… Tūsai vyktų pas mane visus likusius metus ;D

 5.    BIRUTĖ 2009-03-23 17:43

  Greičiau pasaulio pabaiga - tik tuomet atšoks valstybė ir bankai su pinigų reketu.

 6.    fille 2009-03-27 20:25

  Ne mirsim - gerai, mirsim dar geriau. Koks skirtumas ar mirsi sava mirtim ar dėl žudikiško asteroido: ir vienu, ir kitu atveju mes bejėgiai. Reikia gyventi ir džiaugtis, kol nemirštam, o ne kurt abejotinos tikimybės scenarijus. Šitam straipsny trūko tik antikristo temos užčiuopimo ir būtų patenkinti net ir pasišventę katalikai, nes apgailėtinos aptartos teorijos gali papiktinti juos ;)

 7.    aaaaa 2009-04-15 12:50

  Pirma reiketu ivardinti kas kaip supranta pasaulio pabaiga?
  Kad atlekes asteroidas visus isluos ir nieko neliks, tai mazai tiketina.
  Faktas yra tas, kad visos civilizacijos turejo augimo klestejimo laikus, kai dziaugesi didziavosi savo galybe, taciau visos zlugo. Tokie dalykai ateina netiketai nepasiruosus. Jai visiskai nieko nenutiks ir zmones gyvens kaip gyvene, tai dabar po pinigu krizes, prasides ekologines krizes, paskui maisto krizes, kai ims trukti maisto, gelo vandens. Kaip ir dabar yra: vieni gyvena kaip gyvene, kiti panikuoja, o kiti kankinasi nuo kitu pasekmiu.

 8.    mirsi greiciau nei manei 2009-07-27 23:07

  Cheba yra tik 20% sansas isgyventi iki 2012 metu, nes jau yra 4 nelaimes aprasytos. Viena is ju delfi parasyta apie 2012 metu saules iskrova. Pavojingos bangos pasieks mus 2012 metais. Delfi rase mirs daug zmoniu, suges prietaisai. Kita nelaime, tai 2011-2012 ieisim i kazkoki plejades fotonu rata http://www.pazintys.biz/tema1856.html, sekanti su maju kalendorium ir nibiru planeta. Po to 2012-uju asteroidas, kuris trenksis i zeme 2012 metais. Sako sansas 1/450 bet jauciu bus DAUG didesnis. 2012 metu mes tikrai nesulauksim. As pajuokavau rasydamas 20%, to sanso NERA!!!

 9.    moilius 2009-08-25 10:16

  Nu ka, skaityt tai buvo visai idomu, kaip koki filma ziuretum :D Bet kas cia yra parasyta, tai tik skiedalai. Nu ok, tarkim tai nera skiedalai ir visi mirsim 2012. Nu ir kas, mirsim ir vsio. Vistiek kiekvienas is musu anksciau ar veliau mirs. Nu ir nera ko deti i kelnes. Reikia dziaugtis gyvenimu :)

 10.    moilius 2009-08-25 10:19

  Ai, beje, mirsi greiciau nei manai, Nibiru planetos nera :D Ka tu cia skiedi? Nasa parodymus neigia, nes ji net neegzistuoja. Visi rase, kad Nibiru bus matoma visam pasauliui plika akimi apie 2009-05-21, bet kazkodel niekas jos nemato iki dabar :D ir visos tos nuotraukos su ‘Nibiru’ tera saules sunys (del detalesnes info eikit i angliska wikipedija ir rasykit sun dog). Vienu zodziu NEBESVAIK :D

 11.    Frėja 2009-08-31 13:58

  Kodėl į visą prieinamą informaciją daugelis įsigilina taip paviršutiniškai? Taip daug yra negatyvios info, bet dar daugiau yra konstruktyvios, tik kažkodėl ne taip įdomu skaityt, kad viskas bus gerai, jei įdėsim nors kiek pastangų. Apie ką aš čia? O gi apie tai, kad artėja dabartinio pasaulios suvokimo pabaiga, o ne pačio pasaulio. Tie patys majai rašė, kad taip bus pabaiga, bet tik vieno ciklo, kuris trunka 13 tūkst. metų. Pagal jų skaičiavimus mes išeisim iš kali jugos periodo (kas tai - paieškokite google lb daug info apie tai) - tai reiškia, kad išeisim iš juodojo periodo, sąmonės viduramžių ir pereisim į visai kitokį - keturių dimensijų pasaulio suvokimą. Tad pabaiga tikrai artėja, bet tik mūsų dvasinio miego pabaiga :)

 12.    Mantas 2009-09-11 00:09

  Joks žmogus negali numatyti ateities ar išpranašauti pasaulio pabaigos, tai logiška :) Kaip kažkas yra pasakęs: “Gyvenk kiekvieną dieną taip, tarsi ji būtų paskutinė” :) Čia kažkas teisybę sakė, kad ateis 2012, kažkas išsigalvos naują pasaką. Dabar tiek tų nesąmonių yra su 2012, tai cunamiai, tai atskris planeta x nibiru kažkokie ir sustos žemė ~5 min., tai ateiviai atskris, tai karas prasidės ehhhhhh… Nekreipkit dėmesio, jei neaiškiai parašiau man 17, bet kiekvienas supranta, kad tai realybė ir tikrai joks žmogus neišpranašaus pasaulio pabaigos :)

 13.    Paulius 2009-09-22 21:00

  Taip pat nemanau, kad bus pasaulio pabaiga, bet norėčiau, kad ji būtų, nes noriu pažiūrėti kaip viskas įvyks :)

 14.    nina 2009-10-29 11:48

  Gal as ir tikiu, kad bus pasaulio pabaiga. Daug kur apie tai sneka ir as tikiu.

 15.    Džiastę 2009-11-06 09:29

  Aš tai tyliu apie tas šnekas. Galėtų būti ta pasaulio pabaiga, nes ir aš norėčiau ją savomis akimis išvysti. Jei ir aš tuo būčiau tikra, tai mesčiau šūlę ir man viskas tada būtų iki lemputės. ;D Belenkaip laukiu tų 2012. ;p

 16.    irmantas 2009-11-26 12:28

  Na, kazkaip teisingai kalba tie majai, tik ar tai pasiteisins, nes pastaruoju metu tikrai vis daugeja gamtos auku ir panasiai, tai tikrai kazkaip po truputi pradedu tiketi maju prognozem. Cunamis buvo db. Anglijoje. Potvyniai net tiltus griauna. Istirps ledynai ir bus apsemta zeme, kaip ir senoveje, vandenynas uzeme 70 proc. zemes.

 17.    laiminga 2009-12-05 18:44

  Jei bus pasaulio pabaiga, tai noreciau, kad kas daug prifilmuotu. Reikia jau dabar ruostis, statytis saugius bunkerius, kaupt maisto atsargas tam kad islikt ir papasakot kitems.

 18.    Jovile 2009-12-21 20:15

  Siaip as tai netikiu tokiomis nesamonemis, bet jeigu taip bus, tai bus, nieko nebepadarysi. Rekia dziaugtis kol dar gyveni.

 19.    Laura 2010-01-02 01:38

  Visa laika galvojau, kad karas yra didziausia neteisybe zmonijai, tokie kaip pirmas ar antras pasaulinis karai, bet tas rezimas atskirdavo zmones, kategriskai, - geruosius nuo bloguju, tuos kas mane, kad viskas zaidimas, priversdavo atsipeiket, kas mane, kaip ir siandien “kaip man bogai, uz ka man taip”, - pamegink atsidurt karo lauke, - pamirsi savo nesamones tukstancio sekundziu tikslumu. Siandien keikiam savo seima ar visuomene, o isivaizduokim, kad ryt atsibusi ryta, ir aplink nieko nebus, isvis nieko. Karas ar genocidas, epidemijos, ligos, sukilimai, … bet kas sukelia zmoniu “naikinima”, jie visada mirsta, kazkur, ne aisku del ko, bet tai yra naturali atranka. ir kai zmones pradeta lipt sau virs galvos, juos apramina tie patys faktoriai, - ligos, karai… siandien zmones zino kad kenkia aplinkai, gamtai, bet vistiek daro ta pati, nes uzdirbs dar pora milijonu, bet gamta stipresne uz juos, ir atkersyja potvyniais, audrom, griutim, epidemijom ir jei truksta, sugalvos tikrai kaip dar…

 20.    matas 2010-01-02 16:23

  Kas galejo susgalvoti tokia nesamone??? Nebus cia jokios pasaulio pabaigos, neuzlies cia nei jokie vandenynai, nei kris meteorai ir t.t. Jei norit tikekit (bet cia visiska nesamone), o jeigu ir bus, tai iki tol gyvenkit ir jokiu nesamoniu cia neprisigalvokit (nes tie MAJAI debilai yra ir gasdina cia). Vienu zodziu gyvenkit laimingai ir galvos nesukit.

 21.    karolukas 2010-01-05 14:19

  Gal ir gali buti ta pasaulio pabaiga, bet geriau gyventi, o nemirti. Gal mokslininkai ka nors pakeis, gal su lazeriu sunaikins. Jei nenorit mirt nesiukslinkit, nes nuo siuksliu ir kitu dalyku gali buti pabaiga.

 22.    Dovydas 2010-01-05 21:50

  As manau, kad pasaulio pabaiga 2012 bus. Nes majai buvo numate karus pries kitas valstybes ir issipranasave buvo, kad jie ta kara pralaimes. Todel jie ir taip pasidave, o nebande kariaut. Ir as pilnai tikiu, kad bus pasaulio pabaiga. Na, nebus tu katostrofu kaip filmuose rodo, bet gali pakilt radijacija ir t.t.

 23.    vytaute ir ernesta 2010-01-21 13:29

  Jokios pasaulio pabaigos nebus. Juk buvo pranese, kad bus 2000 m. ir 2006 m. ir 2009 m. o dabar pranesa, kad 2012 m. Netikekite!!!

 24.    vytaute ir ernesta 2010-01-21 13:32

  Mes manom, kad nebus jokios pasaulio pabaigos. Jei bus, tai bus, stenkimes apie tai negalvoti. Gyvenkime kaip gyvename. :)

 25.    Tina 2010-02-03 02:12

  Nemanau, kad siuolaikine zmonija labai jau domisi pasaulio islikimo ir gyvavimo situacija. Simtus kartu esu girdejusi panasias istorijas ir Zeme slegencias problemas. O kas del to kaltas? TIK ZMOGUS! Jis ir niokoja ta maza planeta kaip koks skerys. Palaikau autores R.S. teorijas. Tik yra viena problema, kalbama daug, taciau nera kam klausytis. Daugumai tai nera aktualu. Mudvi su drauge seniai gvildename zmonijos atsiradimo ir gyvenimo Zemeje teorija. Juokinga, taciau mes manome, kad zmonija yra aukstesnes ir protingesnes civilizacijos stebejimo objektas. Aukstesnioji jega mus apgyvendino kazkokioje planetoje ir suteike proga gyventi, tobuleti.Taciau, pasieke auksta civilizacijos lygi, pamirsome, kad planeta gyva. Ji anksciau ar velau to spaudimo neatlaiko ir prasiverzia viska niokodama, kol susinaikina. O aukstesnioji jega savo “experimentui” suteike kita galimybe - apgyvendino kitoje planetoje. Taciau istorija ir vel pasikrtoja, vel ir vel ir vel. Taip tukstantmeciais.
  Nesekmes greitai pamirstame, is klaidu nepasimokome ir tik dar slykstesniais budais sunaikinama planeta. Tai mudvieju su drauge teorija. Keista, bet tai labai panasu i tiesa (po straipsnio paskaitymo ir kitu faktu palyginimo). Niekas nesusimasto, kaip naikinama ir tersiama gamta. Zmones jau nebegyvena po 100 metu. Juos zudo ju paciu sukurtos trasos, chemija maiste ir ore, ju paciu rankom suskurtos tchnologijos. Niekas apie tai nesusimasto ir nepagalvoja, ka galima butu padaryti, kad nors truputi atitolinti save nuo tokio blogumo. Manyciau kuo labiau zmonija tobuleja, tuo labiau kenkiama zemei ir juo greiciau save stumiame i pasaulio pabaiga. Tik zmonija nekeliauja is planetos i planeta. Isgyvene katastrofas vel pradeda viska nuo nulio zadedami viska daryti kitaip, kad nelaime daugiau nepasikartotu, bet greitai viska pamirsta…
  Manau autore teisi, mus prazudys Jos isvardytos nelaimes. Ne po viena, o visos viena salia kitos, kol galiausiai koks kilometrinis meteoritas pribaigs.
  Visi tie ugnikalniu issivarzimai, cunamiai, oro atsilimas tik irodo, kad zeme jau nebeatlaiko. Joje kaupiasi kazkas ir viena diena tas kazkas prasivers is jos gelmiu su didziuliu trenksmu ir visos imanomos stichijos nusluos viska kas gyva nuo zemes pavirsiaus. Patys prie to einame. Zeme juk gyva, jei irgi skauda. Va ir kovoja ji su mumis kaip su parazitais.
  Negrazu taip sakyti, bet taip mums ir reikia. Patys prie to privedame, tai ko dar pykti, kad kazkas eina pries musu valia. Galvoti reikia pries darant. Buti labiau vieningiems ir saugoti gamta, o ne niokoti ja.

 26.    Tina 2010-02-03 02:28

  Kitavertus, del zemes plutos judejimo - pasislinkimo (del nereguliariai vykstanciu naturaliu Zemes duju pasisalinimo is gelmiu deka), zemes pluta virpa (ji juda, slenkasi). Del to prasiverzia ugnikalniai, kyla cunamiai, atsiveria ivairios duobes, uzsemiamos salos. Esu nemazai apie tai skaiciusi, kad kas kazkiek tukstantmeciu, Zemeje susikaupusios dujos issiverzia per visa pasauli. Gamtines stichijos nuniokoja zemynus ir jie pasislanka. Gvildenama teorija, kad kazkada buvo vientisas zemynas, kuris per tukstantmecius pasislinko iki tokio, koki turime dabar. Taciau duju issiverzimai vis vyksta ir jis nepaliauja judeti. Manyciau todel ir silteja dabar klimatas, nes visu pirma pati Zeme silteja kylant dujoms i aukstesnius zemes sluoksnius. Iki siol issiverzusios dujos juk nepatenka i kosmosa, lieka atmosferoje sildyti ora. Tai ir einame prie to, kad 2012 didele tikimybe, kad pasaulio pabaiga ateis siu duju issiverzimu sukeltom gamtinem stichijom. Toliau gresia ilgalaikis atsalimas. “Vel prasides dinozauru era :) ”
  Tiek tos pasaulio pabaigos is mokslininku puses.

 27.    jurate 2010-02-07 17:03

  Viena karta nuo 2000 m. kazkur iki 2010 m. buvo vienas toks dalykas sudrebejo zeme. Klausiate kaip ta as zinau, vatgi taip. As buvau su tevais kambaryje ir atsitiko. Bus ta pasaulio pabaiga ar nebus, pagyvensime ir pamatysime.

  Atsiprasau uz klaidas, jei ju cia buvo!?

 28.    Renata 2010-02-11 02:03

  Pasaulio pabaiga mums baltiesiems tikrai ateina, nes perdaug protingais dedames ir kisam nosi kur nereikia su savo demokratija ir humanitariskumu. Sakoma labdara turi prasidet nuo savo rato, bet mes perzengsim per merdejanti kaimyna, bet duosim duonos tolimu krastu gyventojams, mes paliksim savo vaika vaiku namuose, bet isivaikinsim kitos rases…

 29.    dnrs 2010-02-24 22:03

  Na, tema, kuria perskaiciau, vercia susimastyti, gal labiau varo i depresija. Esu nemazai skaites apie maju pranasystes, jose yra tiesos, bet kaip bus niekas tiksliai nezino. Gal yra bandoma tokiu budu atkreipti demesi ka mes darome su savo namais (musu planeta) ir kad jei mes patys nieko nekeisim ji viena karta ir ateis. Bet ka mes galime padaryti, juk mums taip patinka naujos technologijos nereikia vaikscioti i darba pesciomis, ar vaziuoti dviraciu, ir netikiu, kad kas nors to nores atsisakyti, juk tai, ka mes dabar matome ir turime labai palengvina musu gyvenima, kurio gerosios puses mes jau nebematome… ir nesuprantu is kur pas musu jaunima tiek nusivilimo. Bukit geruciai, neberasykit veju, nes kai pradesit suprasti kam yra gyvenimas duotas, dekosit tevam Dievui, kad jus esate cia…

 30.    vanpiregirl 2010-02-25 15:24

  Jus cia visi rasot, kad netikit, nesamone ir t.t. Nu bet, zmones, pagalvokit - negalit tiketis, kad Zeme bus amzinai. Galimas daiktas, praeis kokie 10 mln metu, bet nieko pasaulyje nera amzina, iskyrus turbut Dieva, jei juo tikit (o as tai tikiu). Jus taip manot, nes tikit, kad iki tol jau vistiek busit mire, tai jums ir nerupi. Sveikas poziuris, norint issaugot sveikus nervus. Nesakau, kad reikia kraustytis is proto svarstant, kada cia bus ta pasaulio pabaiga. Bet mes tikrai neesam bejegiai - priesingai, zmonija yra galingiausia planeta zlugdanti jega, visi zmones kartu sudejus, ji prilygsta Zemes drebejimu, potvyniu sukeltoms nelaimems, tik vyksta truputi leciau.
  O ziurint kitu kampu, tarkim, is religijos puses - tai visai imanoma. Tik manau, mums neskirta zinot, kada mirsim, lygiai taip pat neskirta zinot, kada bus pasaulio pabaiga. Manau, jei Dievas, nesvarbu, krikscioniu, musulmonu ar kitos religijos, butu norejes, kad mes tai zinotume, jis butu pateikes zenklus, ir kas nors jau butu juos issiaiskines. Ir svarbiausia, visos teorijos turetu sutapti. Tiksliau, turetu buti tik viena teorija, nes pasaulio pabaiga bus tik viena. As asmeniskai noreciau ko nors svelnesnio nei asteroido trenkimasis i zeme xD Bet apskritai, as netikiu tom maju pranasystem. Nes jie irgi buvo tik zmones, kad ir kaip toli ju civilizacija buvo pazengus, galbut jie net buvo protingesni uz mus, bent jau tam tikra prasme, mokejo isvelgti tai, ko mes nesugebam. Ir vis delto jie negalejo tiksliai zinoti, jei kalbam religine prasme. Jei pasaulietine, zinoma, kad jie galejo zinoti, gal tai ir tiesa, bet vis delto nelabai tiketina. Ju teorijos idomios, jos leidzia apskritai suabejoti tuo, ka zinom apie pasaulio istorija. Man atrodo visiskai tiketina, kad buvo Atlantida. Visiskai tiketina, kad mes neesam vienintele gyvybes forma Visatoje, as tuo netikiu. Ir, zinot, manau, kad, pavyzdziui, NASA arba Vatikanas tai irgi zino, ir kaip tik todel sako, kad ateiviu ir panasiu dalyku nera. Pagalvokit, kas butu, jeigu zinotume. Mums turbut uztenka problemu ir su tarptautiniais santykiais, nereikia dar tarpgalaktiniu xD Geriau taip, kaip yra dabar.

 31.    Laura 2010-03-27 23:04

  Niekas tikrai negali žinoti, bus pabaiga ar ne, bet bet kuriuo atveju, bus ne pasaulio, o tik mūsų planetos Žemės.
  Pamąsčius logiškai, yra taip, kad tiesiog baigiasi kažkokios tautelės kalendorius, pas mus kalendorius baigiasi kasmet, o pas juos jis kitoks ir baigiasi 2012 metais, bet tai tikrai nereiškia Žemės pabaigos.
  Beje, visų pirma, reikia pradėti nuo savęs, ką aš galiu padaryti, kad to nebūtų, kad gyvenimas, bent Lietuvoje žmonėms būtų geriau gyventi. Taip, daugelis mąsto: ”Ką aš vienas galiu padaryti, aš tik mažytė dalelytė ir nieko negaliu pakeisti.” Bet aš galiu drąsiai sakyti - TU GALI!!!
  Nagi žmonės, atsibuskit pagaliau. Nereikia tikėti pasakomis, bet reikia suprasti, kad jeigu nieko nedarysim, Žemė tikrai neištvers.
  Tai pradėkime kažką daryti, nesėdėkime sudėję rankas. Praeidami pakelkite šiukšlę, darykime pasaulį nors šiek tiek geresnį. Taip, vienas žmogus nieko nepadarys, bet jeigu kiekvienas pakels bent po kelias šiukšles, jeigu vienas kitam praeidami nusišypsos, PASAULIS JAU BUS GERESNIS. AŠ ŽINAU, KAI KURIEM TAI ATRODO LABAI KVAILA, BET TOKIA YRA MŪSŲ TIKROVĖ IR REIKIA SU TUO SUSITAIKYTI. REIKIA KĄ NORS DARYTI!!!

 32.    rico 2010-03-29 19:16

  Na jo, o po musu kad ir tvanas…
  Kol neisgyvene tikro bado, skausmo, kol nejaute salcio ar nepakencemo karscio dedam ant visko… pšššš na bus tai bus, mirsim tai mirsim…tik man idomu ka kalbetumet atsitikus tam visam…kai pries mirti dar ilga laika tektu kankintis…
  zodziu visi mes rupinames tik savim, o pamastyt apie gamta kuri ilgus amzius mus globojo nei vienas nesiteike… graudu….

 33.    Kristina 2010-03-31 13:12

  Baigiasi tik materiali egzistencija… Dvasiskas pasaulis isliks.
  Per daug sutapimu, kad kvailai ignoruotume, tai kas akivaizdu. Ankstesni spejimai apie pasaulio pabaigas nebuvo pagristi. Dabar gi, imanomi net trys
  moksliskai paremti pasaulio pabaigos variantai. Majai buvo mega sumani tauta. Mums prireike simtmeciu sukurti ivairiems prietaisams- jiems uzteko gamtos ir ju dvasinio tobulumo. Manau, su technika kuria valdo siu dienu zmogus, Majai ne tik pasakytu, kada gi bus pasaulio pabaiga…. Jie tiksliai nupasakotu tai su smulmenomis.
  Dar gi kabo klausimas, kiek mums, paprastiems zmonems leidziama zinoti…

 34.    Audrius 2010-04-12 21:23

  Pasaulio pabaiga ????
  Kiek zmoniu tiek nuomoniu, tik ne visi suvokia kaip ir kokia ta pabaiga.
  Pabaiga bus tik kai kurie to net nesupras, o kai kam tai bus tikrai pabaiga…
  Kada ??? Na, tikrai ne 2012, bet tikrai dauguma mes to sulauksime…

 35.    Juozas 2010-04-18 12:01

  Manau pasaulio pabaiga turi būti. Planeta turi apsivalyti nuo “parazitų”, t.y. žmonių skaičiaus. Dabar daugelis gyvena su tokia pozicija. “Po manęs nors ir tvanas”. Baigiame tą savo žemelę visai užversti šiukšlėmis ir nuodingomis atliekomis. Neturi reikšmės kokiu būdu pasireikštų ta pabaiga, bet tai turi įvykti.
  Tikiuosi sulaukti ir pasigrožėti. :)

 36.    kambariunuoma 2010-04-20 20:06

  Kad ši pranašaujama pasaulio pabaiga nėra pirmoji :)

 37.    Aistė 2010-04-21 19:52

  Manau visko gali būt, majų kalendoriumi aš tikiu, bet juk žmogus nieko negali nuspėti, tad kaip bus taip, nieko jau čia nepakeisi. :) Tik aišku įdomu būtu viską pamatyti. ;D

 38.    samanta 2010-05-24 11:08

  Tie kurie tiki, kad bus pasaulio pabaiga, tai tie zmones visai is medzio iskrite beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;]

 39.    pridejes i svetimas kelnes 2010-06-05 22:55

  Jus nejuokaukit, pasaulio pabaiga tikrai bus. Planeta X jau netoli, turiu geras akis, tai prisimerkes ir gerai atsivepes viena nakti maciau ja, tokia didele, tik nzn kada atskris, bet atskris ir israus 100 000 kartu didesne skyle nei yra didysis kanjonas. Tai va, issipasakojau. Dabar zinosit ir jus. O kad cia drebejimas kazkoks, tai nebijokit, nenudrebins, laikykites uz gyvatuko vonioj ir nenudrebins. Bijokit planetos X. Jau galit pradet kraut i kelnes. Teise rinktis jums - svetimas ar savo:)

 40.    aj 2010-06-16 13:09

  Bus - nebus, ka jau padarysi. Dziaukimes kiekviena diena, kuria gyvename, nes nezinai ar kitos sulauksi :) O paciam pagalvojus ar nenorite pamatyti pasaulio pabaigos?! Tai bus laibai idomu nors ir paskutine diena gyvenimo bus. :)

 41.    Darijus 2010-07-02 16:32

  Paskaiciau ka jus cia priraset, na, visiskos nesamones! Laukit nesulauksit dar ilgai tos pasaulio pabaigos, truputi mokslu pasidomekit ir bus aisku, kad cia tik ispustas burbulas:) Na, konkreciai kazkokie runkeliai primasto visokiu grybu, o po to zmonem susuka smegenis. Aisku gudresni is to gera kapitala susikrauna, pvz filmas “2112″. Nera tos Nubiru planetos, asteroidas joks nesitrenks ir ta saule yra musu rami nors ir pasikeicia jos aktyvumas, tai yra naturalu. Ir zemes branduolio pokyciai, potvyniai ugnikalniai, uraganai ir t.t. jie buvo ir bus. Dziaukites kol ta zeme yra gyva, nes tai realybe. O tie visokie tikejimai, pranasystes ir visa kita, jie tik kirsina zmones ir daro zala visuomenej. Netikekit, gyvensim ilgai dar. Iskyrus gali buti ekologine katastrofa as kalbu apie uzterstuma, va tas tai tiesa… Jei zmogus nesiliaus tersti gamtos, tai mes ne nuo pasaulio pabaigos mirsim, o savo paciu atliekose uztroksim! Aciu:)

 42.    marta 2010-08-08 16:46

  Na, istiesu kai paskaitai ir kai prisiklausai pasakojimu apie 2012, tai tikrai baisu darosi :( Nesinori taip greit mirti, ziauru… Norisi dar vaiku, anuku susilaukti, nesamone kazkokia, kam tada isvis gyvenam, jei dabar mirsim anksciau laiko!!!

 43.    Misteris x 2010-08-20 04:13

  Na ir gerai, seniai laikas zeme pravalyti, kazkaip ankstoka daros gyventi, stumdais mcdonalde su kruva azieciu ir t.t.

 44.    Guetm 2010-08-23 20:38

  chebra mirsta

 45.    Guetta 2010-08-23 20:41

  kur mano ziebtuvelis yra?

 46.    GROG 2010-09-05 21:16

  jo, verta susimastyti… civilizacija zlugs, susiliesim su gamta tik gaila gimusiu vaiku, tiek to gyvenimo tematys… hmm, gerai butu nematyti, kai vaikai mirsta… sunku, gal to ir nebus cia geroji mintis…

 47.    greta..l 2010-09-12 10:34

  noriu dar nors 10 metu pagyventi ;D

 48.    vytraute ir ernesta 2010-09-13 13:12

  Žmonės klausykit!!!
  Jei mes dar teršim gamtą, tai tikrai krisim (mirsim) anksčiau nei atskris tie majai! Aišku, parašėm ne į temą, bet pamąstykit apie tai :)

 49.    aaaaaa 2010-10-06 20:38

  Atskris MAJAI sako :DDDDD nesiruosiau laikyt, nu bet ir sujuokino :D Aciu

 50.    Skirmantas 2010-10-16 22:57

  Pasaulio pabaiga tikrai bus ir as nujauciu, kad tai bus jau ne uz ilgo. Paziurekit, kas dabar darosi musu zemeje, kiek visokiausiu atlieku paskleidziame i ora, o tos atliekos virsta i kazkokia medziaga, kuri po truputi ardo ozono sluoksni ir del to vasaros gali buti tokios karstos, o tada ne tik plis visokiausios epidemijos, odos ligos nuo kuriu mes zusime.

 51.    Gvidas 2010-10-23 18:34

  eik eik, Skirmante, tu kelnes pasikelk, koks bukaprotis gali tiketi tokiom nesamonem, juk ir 2000 turejo buti pabaiga ir 2004 ir 2009 ir ka nieko, tai dabar kitas skaicius yra spejamas, neatspes tie majai ir tada kiti spes kokius 2015

 52.    Agnyte 2010-10-24 23:42

  Nagi zmones !
  2010 jokios pasaulio pabaigos nebus !!
  Is viso pasaulio pabaiga turejo buti 2000 metais
  ir jos nebuvo, zodziu, cia yra grynos nesamones.
  Jeigu 2000 metais nebuvo, tai per 12 metu niekas tikrai nepasikeis.
  As zinau tik tiek, kad 2012 metais bus mazi potvyniai.
  Ah, gal ir ziauru bus, bet teks kenteti :))
  As jusu negasdinu, as sakau, kaip viskas bus,
  jeigu jau 2010 metais vanduo nori uzsemti Kauna,
  tada kas 2012 metais bus, paskesim ?
  Ne ne, mus uzsems labiau, mazdaug gal kaip em… iki krutines
  ar kazkas panasaus :)) tad nera ko cia bijoti.
  Cia yra nesamones zodziu, tad nera ko cia bijot viskas normaliai.
  Ir cia visi tie, kurie sako, kad pasaulio pabaiga bus, tai jie ”durni”,
  nes jos nebus. Patariu tiems zmonems apsilankyt pas psichologa.

 53.    Vyras 2010-11-02 02:14

  Majų pranašystė tikrai neišsipildys, laimingo gyvenimo :)

 54.    donatas 2011-01-01 19:56

  as manau, kad jeigu ji ir bus, tai mirsim greitai ir garbingai.

 55.    :P 2011-01-08 13:58

  Vapse, dar tikit tokiomis nesamonemis kaip mazi vaikai :D

 56.    ede 2011-01-12 17:54

  Niekada nesusimastete, kad jei issipilde viskas kas buvo parasyta iki tol, kokia tikimybe, kad neisipildys paskutine eilute???

 57.    tadas 2011-02-13 14:17

  Laikas bega ir kai ateis 2012-12-21 mes zusim arba isgivensim. As manau, kad yra venintele viltis isgyventi. As ta zinau, musu zeme stipri ir nemirsta nuo vienos raketos vardu x3 Pasaulis yra didelis, o raketa nelabai.

 58.    Gabrielė 2011-02-19 10:37

  Tada reikia musu prietaisu pagalba isitikinti. Nors raso, kad dar 2011 m. bus, bet jie dabar yra ir niekas neatsitiko… Verciau negasdint, nes mano brolis baime isivare pamates tai, dabar neuzmiega… bet ko gali tiketis is pasaulio…:((

 59.    Gabrielė 2011-02-19 10:42

  bet jei toliau deginsim miskus ir tersim planeta geruoju nesibaigs. O zmogus, kuris parase si straipsni gal vis delto biski teisus ;((( Kvaila rusis zmonijos… saves neapkenciu.

 60.    Viktorija 2011-03-16 01:50

  Kątik perskaičiau visą straipsnį ir komentarus… ir mano nuomone straipsnis tikrai geras ir priverčiantis susimąstyti ir komentarų parašyta tikrai puikių, nors kai kurie komentarai tiesiog juokingi. Nemanau, kad jei jau ateitų ta pasaulio pabaiga, tai visi jos laukiantys ir norintys ją pamatyti būtų jau tokie užsidegę, kai tektų pažvelgti tam visam reikalui į akis… Pabandyk įsivaizduoti, kaip staiga tavo namą nuneša koks cunamis, galbūt su tavimi ant stogo, sužeistą, be maisto, vandens… O gal netikėtai po tavo kojomis sudreba žemė ir tu miršti prispaustas kokios spintos… Nemalonu ar ne? Deja, tenka pripažinti, kad visi tokie “komentatoriai” yra savanaudžiai. Dėl savęs mirti kaip matau negaila, bet kaip reikėtų jaustis, kai tavo artimą - mamą, tėtį, brolį, gal tavo geriausią draugą, kuriuos tu begalo myli, praryja staiga prasivėrusi smegduobė ar juos nusineša banga žudikė ar kokia velnio lava pražudo … Ar tada tau būtų taip pat linksma, verta laukimo?
  O ta pasaulio pabaiga, kuri mano nuomone ir manau moksliniais apskaičiavimais, bus vienaip ar kitaip susijusi su stichinėmis nelaimėmis: drebėjimais, cunamiais, ugnikalnių įsiveržimais, ko pasėkoje visokios epidemijos, badas, radiacija. Kokį pragarą tenka išgyventi žmonėms, kai tokie dalykai vyksta? Ir dažniausiai kokioje nors šalyje ar vos didesniame regione, kai tuo tarpu mes lietuviai ir kita saugioji dalis pasaulio ramiai laukia rytojaus ir net nesusimąsto apie tai ar dar blogiau sėdi kažkokiame bloge ir rašo komentarus apie tai, kada greičiau ateis pasaulio pabaiga - nereikės eiti į mokyklą. Tiesa, turbūt sunku tai suvokti, kai tavęs tai dar nepalietė ar ne?
  Pritariu tiems, kurie sako, kad mums reikia susimąstyti apie tai, kokį mes poveikį darome Žemei, ką, manau, jau seniai reikėjo visiems padaryti, ir rimtai, o ne tik pastatyti rūšiavimui skirtą konteinerį plastikui ir jo neištuštinti ir neperdirbti ar galu gale viską užkasti. Mūsų namai mums keršija, gal daugiau ir perkeltine prasme, bet ir mes iš dalies dėl to kalti. Teisingai, Žemė viena ir nesvarbu, kad ateis ta pasaulio pabaiga - rytoj, penktadienį, po mėnesio, po kelių ar tūkstančių metų, nelaukime, kol tai įvyks, bet dar blogiau nesunaikinkime pirmiau jos patys. Netikiu, kad atėjus tai galutinei ribai, iš nežinia kur atsiras kokia nors planeta, kurioje vėl galėsime nuodytis, žudytis, kelti beprasmius karus ir baisiausia vėl alinti savo namus.
  Tikiuosi parašiau ką nors gero. Ačiū.

 61.    elena 2011-03-24 10:19

  pasaulis neprazus, nes mes jega nugalim visada

 62.    moksliukas 2011-03-31 12:27

  Siap tai yra nibiru, bet ji nepavojinga. Ozono sluoksnis nyksta ir gamta mirsta po truputi.

 63.    gabux 2011-04-26 13:48

  Pasaulio pabaigos nebus (bent jau nuo nibiru planetos). Pasaulio pabaiga sukels dabartine zemes padetis. Zemes drebejimas Japonijoje vyko del labai priartejusio menulio todel sprogo elektrines ir pasklido radiacija. Lietuvoje trys elektrines vienoj eileje, kai jos sprogs liks viena iseitis - buti saugioj zonoje, bet po keliu menesiu toje zonoje atsiras radiacija ir mes visi nusinuodysim (nusinuodyt geriau nei pvz. laukti kol isdygs antra galva). Lyg to negana kaikurie pranasauja trecia pasaulini kara nuo jo ginklu ir kito isnyks ozono sluoksnis ir mes busim pazeidziami ultravioletiniu saules spinduliu nuo to galima irgi mirti. Dar pabaiga pranasauta 2023 lygtai atsitrenks i zeme kazkoks asteroidas, o 2064 gris halio kometa ji pirma karta, kai trenkesi i zeme zalos nepadare, antra karta nuslave tokia didele teritorija (didesne uz meksika), o trecia karta kai ji gris 2064 pranasauja pasaulio pabaiga

  Nu kokia nesamone pasaulio pabaiga bus po 5000 milijardu metu, kai saule uzges, bet uz tos saules ir dar viena dar didesne saule, kuri mus dar ilgai sildys, tai galima sakyt, tebunie sviesa del saules ir zeme valdo ir valdys.

 64.    Kristina 2011-05-23 14:43

  NEBUS!

 65.    marta 2011-06-05 21:05

  ale tie majai kazkokie kvaili, tik gasdina.

 66.    kamila 2011-08-22 18:54

  Kad bus pasaulio pabaiga, tai tikrai, bet neaisku, kada tai bus.

 67.    fausta ;* 2011-08-22 18:56

  Sutinku su Kamila. Visi, kas sako, kad 2012 bus pasaulio pabaiga, tai tais zmonemis netikiu.

 68.    rasa 2011-08-30 11:12

  O majai ne tokie jau ir kvaili, jei atspejo tiek daug, kas jau ivyko (ne taip, kaip kai kurie siu laiku zmones save laiko lb protingais, nors proto tik didelis nulis). Ne kiekvienas ir auksciausius mokslus baiges ta sugebetu, o jiems tai pavyko ir be mokslu, ir be jokiu prietaisu.

 69.    rasa 2011-08-30 11:19

  Viktorija, tu tiesiog saunuole, komentaras liuks. Tikra tiesa, zmones per daug ilindo kur jiems nederejo lysti, todel gamta jiems “grazins” viska su kaupu.

 70.    ALBET 2011-09-25 08:44

  šūdą malat

 71.    Monika 2012-01-01 22:15

  Negąsdinkit jūs žmonių. Kaip bus taip bus. Pradėjau domėtis apie Pasaulio Pabaigą kai tik ją susapnavau. Daug perskaičiau straipsnių, visko prisiskaičiau, pradėjau bijoti, dar daugiau domėtis. Kaip perskaičiau pirmą straipsnį (http://lt.wikipedia.org/wiki/2012_m._pasaulio_pabaigos_prognoz%C4%97) dar labiau išsigandau. Kiti mokslininkai, 0ptimistai 100% užtikrino, kad tikrai Pasaulio Pabaiga bus. O majų vyresnysis brolis sako, kad nebus jokios Pasaulio Pabaigos būtinai 2012-12-21! Kad ji bus, tai bus, bet niekas nežino kada. 2010-2011 metais sakė, kad į žemę nusileis milžiniškas meteoritas! Na, nebent blogai apskaičiavo ir jis nuskrido pro šalį. Perskaičiau daug komentarų. Dauguma žmonių sako, kad Pasaulio Pabaiga įvyks tik dėl to, nes GAMTA yra TERŠIAMA. Į jūras liejama nafta. Kad kiek vienas Lietuvos kraštas yra išprievartautas. Kad GAMTA KERŠIS. Skaičiau dar vieną straipsnį, kad daugumos rašytojų knygose ten 1966 metais parašyta, kad 2011-12-24 (data pakeista) 2012-12-21 bus Pasaulio Pabaiga. Kad laikas viršija ribas. Kad po Pasaulio Pabaigos atsikurs nauja Žemė ir kad vėl metai, laikas eis iš naujo. Niekas nežino, kaip bus… Jeigu Pasaulio Pabaiga bus 2012-12-21, tai aš gailėsiuos, kad aš gimiau ir išgyvenau tik 11 metų.

 72.    inga 2012-03-01 20:26

  Jei pasaulio pabaiga bus, tai pirmiau sunaikins Airija ir Anglija. Saugiausia vieta Trakai, kas isgyvens, tam bus sunkus metai. Gaila, kad as gimiau ir isgyvensiu tik 13 metu!

 73.    Saras 2012-08-16 13:15

  Aisku kad bus, bijot ar netikit ar nekreipiat demesio, nesvarbu, vistiek visus kad ir kur jus bebutumet, jus pasieks tai. O kas bus, tai b.b.z XD Bet kad kazkas bus, tai 100%. Megaukites gyvenimu, kol dar turit laiko.

 74.    ema 2012-10-27 09:24

  Is kur jus zinot, kad tai tiesa? Is tikruju, kai majai gyveno jie dienas rase ir kaip mire parase tik iki 2000 metu. Ir kai mokslininkai rado tuos lapelius suprato, kad bus pasaulio pabaiga. Netikiu. Su kai kuriais komentarais sutinku, bet ne su visais. Sutinku su Viktorijos komentaru. Ji tikrai ji parase labai puikiai. Tad, zmones, nebijokit, nes visi majai ir mokslininkai kvaili! Gero gyvenimo :)

 75.    Jolanta 2012-11-25 21:37

  Sveiki, drįstu manyti, jog pasaulis dar ilgai ilgai gyvuos jei Mes-Žmonės, daugiau mylėtume ir gerbtume vieni kitus, atsikratytume gobšumo, egoizmo ,labiau mylėtume Gamtą ir išmoktume džiaugtis kiekvieną rytą patekančia Saule, kaskart pasigrožėtume žvaigždėmis ir kas vakarą stebėtume saulėlydį ir bent akimirkai sustotume skubėję, ir ištartumėm:”KAIP GERA IR GRAŽU GYVENTI MŪSŲ ŽEMĖJE”.

 76.    rima 2012-12-12 09:52

  kada nors tikrai nutiks.tik to niekas tiksliai nezino.jei kometa pamato tik visai priartejus,tai tegul nepudrina smegenu,kad mokslas kazka gali.

 77.    :) 2012-12-16 17:09

  Netikiu aš tom pasaulio pabaigom. Kiekvienas iš mūsų po kažkiek laiko keičiasi įtakojami laiko, kitų veiksnių. Tas pats ir su žeme. Tiesiog žemė ir savo amžių gyvena, keičiai ir vyksta su tuo susiję dariniai. Nieko amžina nėra. O sureikšminti kažkokias datas…. Žmonės turi išmokti visuotinės kultūros (išmokti gerbti aplinką apie save, sautoi, tausoti ją) ir nepamiršti, kad nieko amžina nėra. O šiuo metu sureikšminti pinigai, jų galia ir t. t. O žala,pasekmės niekam neįdomios, arba įdomios labai nedidelei grupelei žmonių. To mokyti ir reikia ir nuo mažų dienų. Tai kad visiems ramybės ir nepanikuoti dėl kažkokių pasaulio pabaigų…. Išmokime gerbti save, kitus ir mus supančią aplinką

 78.    Karolis;) 2012-12-18 22:09

  Pasaulio pabaigos nebus ;) Bus tada kaip mirsim(seni).

 79.    Simona 2012-12-24 18:24

  Yra saliu, kurios tikrai galvoja apie pasaulio pabaiga. Paziurekit kaip zeme skylineja, baisu:(((( http://www.youtube.com/watch?v=i8TAkVru_C8

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.