BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Indų astrologija

2009-07-13 | |

Dar senovės sanskrito knygose rašoma apie horoskopų įtaką ir pagalbą žmonėms. Indų astrologija laikoma pačia seniausia, tobuliausia ir išsamiausia astrologijos formų. Indijoje astrologija yra labai gerbiama, jai skiriama daug dėmesio visuomenės gyvenime. Ji padeda numatyti ateities įvykius, apsisaugoti nuo nelaimių. Seniausiose religinėse knygose Vedose yra daug dėmesio skiriama astrologijai. Čia aprašomos ne tik planetos, bet ir jų charakteristikos, įtaka žmogui, įvairūs ritualai. Daug anksčiau nei M. Kopernikas ar G. Galilėjus indų astrologai perprato planetų judėjimą.
Indų astrologija yra skirstoma į tris atskiras dalis - Siddantą, Samhitą ir Horą.  Siddanta astrologija yra skirta pažnti dangaus kūnus, Samhita - pasaulietinė astrologija, besigilinanti į žemės drebėjimų, potvynių, kitų klimato pokyčių, ekonominių reikšinių priežastis.
Indų astrologija nuo kitų skiriasi tuo, jog neatsižvelgia į Urano, Neptūno ir Plutono judėjimą. Tačiau taip pat sėkmingai gali nustatyti tinkamą laiką vedyboms, nusakyti ateitį, išspręsti kylančias problemas ir t.t.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    vytas 2011-09-24 13:59

    jeigu as panasus i dievo auka - zmogui padedant - indu asralogijia sugebetu nuspeti, kas as ir kas manes laukia. nors as dalis visatos, kita puse priklauso astralogijai… kaip man reiketu elgtis, kad sulinkusia varovo lazda istiesinciau avims bebliaunant… ir ka man reiskia astralogijios afonautai, pries visatos inaplatianus? as esu vandenis pagal ATSTROLOGIJIA, nors sedziu visatoje vandenio zenkle ir kas cia kaltas zmogaus bukumas - AR PLANETOS ISKRIPIMAS? LAUKIU ATSAKIMO

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.