BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moterys nuolat stengiasi puoselėti savo odą, kad ši atrodytų jauna ir švytinti. Vis labiau populiarėja ekologiškos kosmetikos priemonės, tačiau ne kiekviena dar moka tinkamai pasirinkti.
Yra žinoma, jog odos epidermis atsinaujina kas 21-41 dieną. Taigi jei negalite nuolatos naudoti ekologiškos kosmetikos, galima bent mėnesį padaryti pertrauką ir leisti odai pailsėti nuo cheminės kosmetikos.
Klaidinga manyti, kad nuo šalto oro odą saugo pudros sluoksnis. Pudra apsaugoti gali tik nuo UV spindulių. Ji tikrai netinka kasdienai, ypač jei tai ne mineralinė, o sintetinė pudra. Šaltu oru padėti gali tik riebesnė kosmetika arba geriausia - nerafinuotas augalinis aliejus. Nebijokite, jis tikrai neužkimš veido porų. Jei aliejus augalinis ir neapdorotas, jis poras kaip tik išvalo, lengvai įsigeria į odą, ją drėkina, aprūpina būtinomis bioaktyviomis medžiagomis. Tai apsaugo odą nuo senėjimo, reguliuoja odos riebumą, tad riebiai odai tiesiog reikia parinkti tinkamą aliejų.
Perdirbti augaliniai riebalai užkemša poras ir sutrikdo fiziologinį odos atsinaujinimą. Nuo tokių riebalų oda blizga. Deja, jie dažnai naudojami kremuose dėl savo pigumo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai3 komentarai

  1.    x-files 2009-08-06 11:15

    Įprastinės kūno priežiūros priemonės, paprastai pagamintos su rafinuotais augaliniais aliejais (iš jų rafinuojant pašalinami natūralūs antioksidantai), skatina laisvųjų radikalų susidarymą tiek ant odos, tiek poodiniame sluoksnyje. Dėl šios priežasties reikia būti itin atsargiems su įvairiais aliejukais, losjonais, kremais ir lūpų balzamais. Jeigu naudojate losjoną arba kremą su rafinuotu augaliniu aliejumi, tai patys sendinate savo odą.

  2.    virginijus gustaitis 2009-08-15 06:52

    Pabūti saulėje apie 30 min yra labai sveika ir naudinga organizmui, o ypatingai odai.

  3.    veido modeliavimo priemones 2016-12-21 15:22

    Puiku, kuo daugiau tokių straipsnių, tuo daugiau moteriškių turės gražią ir sveiką veido odą.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.