BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mokslininkai sako, kad jei visuotinis klimato šilimas padidėja dviem laipsniais, pasaulio klimato sistemos išsibalansuoja, gali prasidėti sausros, staigūs potvyniai, kyla jūros lygis. Tai privers žmones greit keisti jų gyvenamąją vietą.
Iš tikrųjų toks klimato pokytis jau prasidėjo, tačiau mes dar galime išvengti blogiausių pasekmių, jei skubiai Jungtinių Tautų derybose pavyks šiemet patvirtinti privalomą sutartį. JT derybos Kopenhagoje, trukusios šešis mėnesius, gali padėti žmonijai pereiti prie naujo švarios energijos bei atliekų perdirbimo etapo. Tai padėtų apsaugoti žemę ir palikti ją švaresnę ateinančioms kartoms. Tačiau keletas valstybių vetuoja šią sutartį. Tai  Kanada, Rusija ir Japonija, kurios  stengiasi užbaigti derybas ir kelia grėsmę mūsų ateičiai.
G8 bei vienuolika kitų vyriausybių vadovų aptarė apie 80% klimato pokyčių ir sutinka, kad reikia imtis skubių veiksmų. Tai buvo paskutinis neoficialus susirinkimas prieš  Kopenhagos aukščiausiojo lygio susirinkimą, kai spręsis žemės likimas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.