BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žmonija nesuvokia dar daugybės mistinių ir paslaptingų pasaulio dalių. Vienas pavyzdžių yra mirtinos ligos, nuo kurių nėra vaistų, tačiau kai kurie žmonės sugeba jas išsigydyti pasinerdami į meditaciją bei religiją. Tokie atvejai įkvepia naujiems ieškojimams ir gilesniam savęs pažinimui.
Mandalos, iš sanskrito kalbos, reiškia ratą. Jos gali būti kvadratinės ir trikampės, tačiau joms visoms būdinga koncentracija į centrą. Viskas mandaloje turi būti harmoninga, suderinta. Šie piešiniai yra skirti žmogui sėkmingai praeiti savo dvasinį kelią.
Prieš pradedant meditaciją, reikia žinoti, ko siekiame ir pasirinkti atitinkamą mandalą - raminančią, koncentruojančią, įkvepiančią. Tuomet pasidėkite mandalą prieš save ir pradėkite medituoti. Leiskite akims bėgioti po smulkius mandalos raštus, įsijauskite į spalvas ir negalvokite apie nieką kitą.
Pamažu pajusite, kad tartum plaukiate, mintys tampa lengvos ir šviesios. Po tokių meditacijų bus lengviau suprasti save, koncentruoti dėmesį.
Galima ne tik medituoti žiūrint į mandalas, bet ir pačiam bandyti nupiešti savo mandalą. Tai nėra sunku, tačiau taip pat sukaupia dėmesį ir piešiant galima pasinerti į gilią meditaciją.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.