BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Plaukų stilistas Andrius Umbrasevičius vėl skuba mums į pagalba, su naujais patarimais ir naujausiomis plaukų kirpimo ir dažymo madomis.

Įrėmintas veidas

Pavasario – vasaros sezonas ne itin skiriasi nuo žiemos – rudens mados tendencijų. Dar vis madingas „kare“ kirpimas, tik pakito spalva ir forma. Plaukų kirpimas tapo griežtesnis, veidas tarsi „įrėminamas“. Išlieka žemės spalvos, bet jos yra šiltesnes (dominuoja aukso, vario atspalviai). Norėdama atrodyti „super“ madinga, turėtum žinoti, jog išryškintas sruogas šį sezoną turėtum pamiršti. Šiuo metu garsiausi plaukų stilistai siūlo plaukus pagyvinti tokiomis sruogomis, jog jos atrodytų tarsi natūraliai išblukintos saulės. Norint, jog šis efektas atrodytų natūraliai, dažoma netgi keturiais atspalviais.

Trumpiems plaukams STOP

Jeigu esi amžina romantikė ir savo kasų nenukirpsi už jokius milijonus, iškarpyk juos taip, kad jie neprarastų savo masės, o tik atrodytų purūs ir lengvi. Plaukų stilistai suteikia galimybę atrodyti madingai kiekvieno tipo plaukų merginai, nes itin stilingi tiek tiesūs, tiek garbanoti plaukai. Trumpaplaukes galiu nuvilti, nes „berniukiškos šukuosenos“ šiuo metu ne pačios trokštamiausios. Tik, aišku, privalai nepamiršti: jei trumpi plaukai tau iki šiol tiko ir patiko, tu gali juos paryškinti griežtomis kirpimo linijomis. Pats madingiausias plaukų ilgis: iki pečių ir žemiau jų.

Atsikratome Dimos Bilano

Vaikinams madingi klasikiniai, trumpi, į priekį ilgėjantys plaukai. Atsikratome „Dimos Bilano“ įvaizdžio (t.y. pailgintų plaukų gale). Nors ir nelabai mėgstami, bet nepaprastai madingi sklastymai („keno šukuosena“). Ilgų plaukų mėgėjams siūlau juos tiesiog tvarkingai prižiūrėt.

Amžinoms blondinėms

Lietuvoje merginos turėtų žinoti, jog dominuoja ne tik trys spalvos: juoda, balta, raudona. Peroksidiniai plaukai ne tik atrodo nesveikai, bet ir juokingai (juos siūlyčiau palikti tik „OLIALIA“ mergaitėms). Turėtum žinoti ir suprasti, jog tokią spalvą „išlaikyti“ yra itin sunku bei sudėtinga. Jeigu esi „amžina blondinė“, šiek tiek patamsinus savo plaukus, galėsi išryškinti veido bruožus, atrodysi natūralesnė bei gyvesnė. Itin tamsius plaukus turėtų rinktis tamsaus gymio merginos bei „gotų“ stiliui neabejingas jaunimas. Niekada neapsiriksi, nusprendus tapti „tamsaus šokolado“ plaukų atspalvio savininke. Su tokiais plaukais atrodysi natūraliai, gyvai bei madingai. Lietuvės turi keistą pomėgį: tam tikras „štampofkes“, tad siūlyčiau kirpčiukų armijai juos tiesog atsiauginti. Bet jei tau jie idealiai tinka, privalai mokėti gražiai juos susitvarkyti (ištiesinti), nes į kairę ir dešinę išsikėtoję plaukai nekelia nei grožio, nei estetikos. Siūlyčiau kiekvienai individualiai atrasti savo stilių ir aklai nesivadovauti naujausiomis madų tendencijomis.

Blogiausios šukuosenos savininkas

Stano kirpimas yra pakankamai madingas, tik jam netinka jo šukavimo principas. Būdamas apvalaus veido, atlikėjas šukuodamas plaukus ant kaktos, dar labiau išryškina savo trūkumus (veido apvalumą). Šiuo atveju Stano siūlyčiau nesivaikyti mados, pasikirpti plaukus trumpiau ir šiaušti juos į viršų. Tokia šukuosena jam labiausiai tiko.
Stano galėtų ne taip išryškinti plaukų spalvos kontrastą (tarp juodo ir balto), nes tai šiuo metu TIKRAI nemadinga (ypač vyrams). Tikiuosi kitais metais šis atlikėjas nebebus nominuotas kaip blogiausias šukuosenos savininkas.

Rodyk draugams


Komentarai3 komentarai

  1.    Daina 2008-12-22 22:10

    O prie ko čia Stano? :)

  2.    plastake 2008-12-23 14:02

    Davė pavyzdį, kad maždaug įsivaizduotume.. blogą šukuoseną.. ir ją aptarė…

  3.    Roberta 2010-11-25 19:44

    Kaip tai prie ko, jei raso “Blogiausios šukuosenos savininkas”, tai ir aptaria tai. Nematau nieko čia blogo, jei išsako savo nuomonę, bent gali realiai įsivaizduoti.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.