BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kiekvienas, kuris turi internetą, yra užsiregistravęs bent į vieną pažinčių tinklapį. Ten galima sutikti įvairaus amžiaus atstovų ir susilaukti dar įvairesnių pasiūlymų. Nusprendėme susikurti anketas įvairiose svetainėse ir laukti pirmųjų žinučių. Mūsų duomenys buvo įdėti į tris tinklapius ir visuose trijuose - pirmieji pasiūlymai buvo susiję su seksu. Kad ir kaip bebūtų keista, rašo ir labai jauni vyrukai, kurių siūlomos sumos už suteiktas paslaugas būna šiek tiek mažesnės.
Apskaičiavome, jog siūlomų pinigų vidurkis būtų apie du šimtai litų. Tokių pasiūlymų yra išties daug, todėl kilo mintis, kad yra panelių, kurios mielai sutinka parsiduoti.
Mokslininkai teigia, kad maždaug po 50 metų nebeliks spaudos, nes visa informacija bus internete ir kiekvienas šalia savęs turės nešiojamus kompiuterius. Į visas šias išvadas galima pažiūrėti ir kitu kampu. Gal „palydovėms“ nebereikės stovėti stoties rajone?
Mes nežinome, kaip viskas klostosi toliau, ir, patikėkit, nenorim sužinoti, kad ir kaip smalsu. Tačiau išnagrinėjome daugybę vaikinų anketų, iš kurių galima spręsti, kas per paukštis nori su tavimi bendrauti. Turbūt kiekviena žinote, kad anketoje reikia nurodyti dalykus, kurie tave domina ir dėl kurių tu užsiregistruoji svetainėje. Kelias nurodytas priežastis galima išversti visai į kitą kalbą.

Bet kokios naujos pažintys

Daugelis žmonių yra pasirinkę būtent šį užrašą savo anketoje. Atrodytų nieko keista, tačiau daugiau nei  80% vyrų su šiuo užrašu siūlo įvairias paramas ir iš karto tempiasi į lovą, pamatę tik nuotrauką ir aprašą po ja. Dažniausiai tokie tipai neįdeda savo nuotraukos, o ir plepa labai mažai. Jau pirmajame laiške nurodo sumą su pasiūlymu. Susilaukus tokių laiškučių, pasijutau, kaip „TOP SHOP“ internetiniame prekių kataloge. Svarbiausia graži nuotrauka ir tavęs norės visi pirkėjai.
Dar vienas faktas, įrodantis, jog tokie vyrukai gauna tai, ko nori, yra tai, kad bene pas visus anketa įvertinta beveik penkiomis žvaigždutėmis, nors anketos, kurios yra be nuotraukų, nėra tokios populiarios…

Seksas

Žinoma, daugelį domina seksas ir  jie neslėpdami tai afišuoja, tačiau pinigų dažniausiai nesiūlo, o ieško partnerių įvairiems žaidimams, netgi porų ir panašiai. Tokių vyrukų turbūt neverta smerkti, tačiau kartais jie pasirodo labai juokingi. Beveik visi yra įsidėję labai seksualias nuotraukas, kur matosi daugybė nuogo kūno. Tačiau kartais naršydami internete galime užtikti tokias pat nuotraukas, kurios reklamuoja vyriškus apatinius ar higienos priemones. Dažnai vyrukai įdeda žymaus aktoriaus ar dainininko nuotraukas, tiesiog nukirpdami jų galvas. Įdomu, kaip ten būna, kai pagaliau jie susiranda partneres? Gal mylėtis tenka su nuotraukomis?

Nuotykiai

Šio užrašo esmė yra panaši, kaip ir dviejų pirmųjų, tačiau vaikinai nėra tokie tiesūs ir pirmiausiai yra linkę pabendrauti ir panelę palenkti į savo pusę. Dažniausiai pirmasis laiškutis būna su seniai nuvalkiotu, bet gana mielu komplimentu, kuris turėtų pralaužti ledus. Keliais laiškais yra pasidomima panelės užsiėmimais, laisvalaikiu, o po to, žinoma, išsirutulioja ilga sekso tema, kuri gali tęstis labai ilgai, kol neateina metas tartis dėl susitikimo, kurio metu nežinia, ko galima laukti. Tokie vaikinai yra paslaptingesni, tačiau jų norai, kaip ir visų, yra aiškiai numatomi.

Agnė Janušauskaitė

Rodyk draugams


Komentarai8 komentarai

 1.    Inesa 2008-12-17 14:53

  Na taip, tikrai taip yra ir pirmas klausimas būna ar turi vaikiną. Pasiteirauja ar laisva, ar galima siūlyti ką rimčiau, o kad merginų yra, tai tikrai… oi, kodėl žmonės nevertina savo orumo…

 2.    AbsS 2008-12-17 16:36

  Žiūriu neblogas uždarbis kaip ekonominės krizės laikotarpiu. Darbas ne per sudėtingiausias, gal tik rizikingas. O šiaip tai nėra ko ten erotinio pobūdžio nuotraukų dėlioti, tai gal ir nustos rašinėt masiškai.

 3.    as 2008-12-19 13:06

  Esu uzsiregistravusi keliose vietose. Yra mano nuotraukos idetos. Gaunu labai daug laisku. Jie visokio pobudzio. Pasirinkimas didelis. Bet as i tai visiskai nekreipiuu demesio. Uzeinu i tinklapi, kai turiu lako. Yra ir labai idomiai mokanciu bendrauti. Laisva minute papokstauju internete. Ir man tai patinka. Nereikia rimtai reaguoti i visokius laiskus. reikia ziureti su humoru. O su protingai rasanciais galima labai maloniai pabendrauti. Kaip sakoma, maloniai praleisti laika internete. :))

 4.    as 2008-12-19 13:10

  O merginos, ieškančios rimto draugo, turi mokėti atsirinkti kam rašyti ir su kuo bendrauti. Tada viskas bus gerai. Reikia mokėti naudotis internetu ir žinoti, kad jame visko galima rasti. Dėl to nereikia aikčioti. ;))

 5.    anonimas777 2009-04-01 05:26

  “Tokių pasiūlymų yra išties daug, todėl kilo mintis, kad yra panelių, kurios mielai sutinka parsiduoti.” Pagaliau įvardinta esminė problema, kodėl Lietuva garsėja tokiais dalykėliais. Ir tų panelių kurios gan akivaizdžiai parsidavinėja nėra kaip smerkti ar bausti. Nes yra poreikis. Ir yra kas jas gina, jei tik bandai kovoti. Reikia kovoti, manau, ne tiek su jomis, bet kaip ir kur jos save pateikia. Kad viskas būtų savo vietose ir nebruktų tam kas visai to neieško. Kad būtų perspėjimai, amžiaus apribojimai, ten kur nuogybės ir pan.

 6.    g 2009-08-11 12:04

  O kas blogai su sexu? Kodel mes to taip prisibijome? Tai turetu buti atvira kaip maximos durys :) Nebutu sexo, tai nebutu manes, taves ir tavo draugu. Jei nori ir reikia nieko blogo nematau, kad merginos parsidavineja, o vaikinai perka ar atvirksciai. Blogai tik tai, kad mes patys nesugebame to padaryti be pinigu. Pripratome prie aptarnavimo.

 7.    R. A. 2009-08-20 18:24

  Ką čia ir bepridurti prie anonimas777 komentaro.
  Kur paklausa, ten ir pasiūla. Tik kada žmonės baisiai “šventus” vaizduoja ir neigia labai realias problemas, tai tampa panašūs į alkoholiką, kuris slapčia geria, bet kada jį užklumpa apgirtusį ir klausia kur prisigėrė, pyksta ir kelia ginčus.

 8.    Gm :) idomu kiek autorei metu :) 2010-12-16 18:52

  Straipsni ne taip pavadinai, turetu skambeti “Pasaka apie baltaja ozkele ir dieda Filimona, kuris uz bulviu maisa paturejo savo kaimyne Afanasija” Autorei pagal savo lakia fantazija galima nustatyti “nedapisito” diagnoze. Si liga gydoma ivairiais budais, pradzioje reikia rasti priezasti, tai atliekama dviem etapais:
  1. Pasiziuri i veidrodi, jei neissigasti, vadinasi reikia keisti mastyma. Nu o jei issigasti, tuomet reikia labiau stengtis rupintis savo isvaizda, gal palakstyti krosiukus, kad numesti lasini, gal nueiti i kyrpykla, gal susitvarkyti nagus, gal dantys dazniau valyti, gal kremuka koki nuo spogu isigyti, nu daug tu darbeliu atlieka patraukliai atrodancios merginos, labai svarbu ir tinkamai parinkti rubai. Kai isvaizda sutvarkyta, galima pereiti prie antro etapo.
  2. Atlikti proto testa, jis daromas taip : susiderat su savo drauge, kad ji tau isrenka panasaus amziaus vaikina (pageidautina kaip imanoma simpatiskesni ir protingesni), kuri tu turi suvilioti per tam tikra laikotarpi, pvz menesiukas, ne ta prasme kad isitempi i lova, o ta prasme, kad jis tau nupirktu geliu, nusivestu i kina, ir pasakytu kad myli. Jei to padaryti nesugebesi, tuomet lauk savo princo ant baltojo zirgo, jis tikrai anksciau ar veliau pasirodys ;) nes 16 metu mergaites tik pradeda savo lytini gyvenima, todel tau viskas pries aky :) Ir neimk i plauti, jei tau 17 ar 18 m. :)

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.