BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš visų metafizinių mokslų - astrologijos, chirologijos ar Taro būrimų - numerologija yra bene paslaptingiausia. Tačiau šis mokslas nė kiek ne prasčiau gali nusakyti žmogaus likimą, apibūdinti jo charakterį. Numerologijos pradininkas buvo žymusis graikų mokslininkas ir filosofas Pitagoras.
Numerologija remiasi skaičiais, kurių kombinacijos yra skirtingai interpretuojamos. Devyniais skaičiais apibūdinama visa pasaulio įvairovė. Pakanka žinoti tik žmogaus gimimo datą. Numerologijoje kiekviena raidė turi atitinkantį skaičių, tad įdomu patikrinti ir ką sako žmogaus vardas bei pavardė. Sudėjus visus vardą sudarančius skaičius iki vienženklio skaitmens, galima sužinoti, kokią informaciją slepia kiekvienas vardas - nesvarbu, žmogaus, miesto, šalies ir t.t. Sudėjus gimimo datos skaitmenis taip pat gautas skaičius parodo žmogaus charakterį, gyvenimo ypatumus, nuostatas, intelekto savybes ir pan.
Numerologija negali nusakyti tikslios ateities, konkrečių įvykių, tačiau parodo bendrąsias tendencijas. Daug reikšmės savo gyvenimui turi pats žmogus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    Posakiai 2010-09-05 21:28

    Super straipsnis.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.