BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai tik žmonės susidomėjo dangaus kūnais, ėmė tyrinėti jų judėjimą bei priskyrė kiekvienai planetai individualią charakteristiką. Egzistuoja dešimt pagrindinių dangaus kūnų, kuriuos trumpai  aprašysime.
Saulė - lengviausiai pastebima danguje. Tai vyriško prado dangaus kūnas, simbolizuojantis žmogaus „aš”, spinduliuojantis energiją.
Mėnulis - moteriško prado dangaus kūnas, simbolizuojantis jausmus, intuiciją, dvasingumą.
Merkurijus - komunikacijos, kalbos, logikos, racionalumo ir intelekto planeta.
Venera simbolizuoja moteriškumą, grožį, harmoniją. Ji susijusi su pinigais, meile, įvairiais saldumynais.
Marsas - karo dievas. Tai energinga planeta, suteikianti pradinį stiprų impulsą imtis naujų veiklų, drąsos kovoti už save.
Jupiteris - didžiausia Saulės sistemos planeta ir didžioji gerovės planeta, susijusi su turtais, valdžia, augimu. Saturnas - koncentracijos, asketiškumo, tvarkos, šalčio ir laiko pojūčio planeta.
Uranas - tai idėjos, lyg žaibas staigios mintys, revoliucijos, atradimai. Ši planeta susijusi su elektra ir visais elektros prietaisais.
Neptūnas simbolizuoja polinkį į meną, religiją, dvasingumą, filosofiją, fantastiką. Su Neptūnu susiję visi vandenys, alkoholis ir narkotikai.
Plutonas - masinės energijos, magijos, atominės energijos, seksualumo planeta.
Tai tik maža dalis planetų, kurios turi įtakos kiekvienam žmogui. Astrologija slepia milijonus paslapčių ir gali atsakyti į daugybę mus kankinančių klausimų.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    Shamus 2011-01-03 16:44

    Vertėtų žiūrėti į planetas kaip į raktus atrakinančius įvairias galimybes. Kai kurie astrologai mėgsta minėti tik neigiamas planetų reikšmes, pamiršdami į viską žvelgti kūrybiškai. Kas yra kūryba? Paprasčiausiai, tai yra būdas žvelgti ir elgtis kitaip, nei kad įprasta.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.