BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais visoms iškyla klausimas, kodėl niekaip negali susirasti sau tinkančio partnerio. O gal problemos reikėtų ieškoti savyje? Todėl nusprendėme apklausti vaikinus ir sužinoti, kas jiems kliūva, būnant su panelėmis. Pasirodo, kad yra daugybė priežasčių, dėl kurių apie buvimą kartu nėra nei kalbos.

„Made in pabradė“

Gatvėje dažnai tenka pastebėti panterų, tigrių, zebriukių ar mielų rožinių “Play boy“ zuikučių. Merginos šventai tiki, kad vyrai vonioje “užsiimdami“ erotinių žurnalų skaitymu, tikisi kada nors sutikti panašaus stiliaus merginą, bet mūsų apklausa parodė, kad, deja, tai netiesa. Vaikinai tigriukę geriausiu atveju tikisi sutikti lovoje. Į tokio stiliaus atstoves žiūrima nerimtai. Kodėl? “Kaip galiu žiūrėti rimtai į merginą, kuri į pirmą pasimatymą atėjo su “miniaku“ ir jau spėjau pamatyti jos rožines kelnaites??? Su tokia tik į lovą. “ Taigi, merginos, siūlyčiau apsirengti, nes tai dar yra ir labai nemadinga. Šiuolaikiniams vyrukams nepatinka pigus skonis.

Sluoksniuotos tešlos efektas

Iš arčiau pažiūrėjus į merginą, kartais atrodo, kad ji susiruošė į kaukių balių. Vaikinai negali pakęsti ant pirštų liekančios pudros, kai švelniai paglosto panelės veiduką. Šlykštu, kai pudra labai matosi, arba kai kuriose vietose būna nelygiai nutepta. Nemaniau, kad jums, panelės, mama nesakė, kad kioskeliuose nepirktumėte kosmetikos. Jaunai odai pudra labai kenkia, nes užkemša veido poras. Todėl oda pasidaro nelygi, spuoguota, kas vaikinams, taip pat nekelia žavesio. Taigi jei jaučiate poreikį naudoti pudrą, geriau netaupykite ir, žinoma, pasirinkite tinkamą atspalvį. Vaikinams nepatinka ir labai ryškus makiažas. Dažniausiai panelės nemoka pasirinkti joms tinkančių spalvų ir atrodo kaip pabėgusios iš cirko. Mielosios, kiekviena turit išskirtines akis ir veido odą, todėl reiktų išmokti skirti spalvas.

Stiliukas už „pitaką“

Kiekviena savo išvaizda besirūpinanti panelė dažnai lankosi kirpyklose ar grožio salonuose. Kartais skubotai užsukus į nuošaliau esančią kirpyklėlę su užrašu – “Kirpimas 5 Lt“ susitvarkyti antakių, tenka pastebėti keistų padarų. Pudelio stiliaus šukuosenos, rožiniai blizgantys 5 centimetrų nagai ten stiliaus etalonas. Mergaitės, gal vertėtų išlįsti iš rajono ir apsilankyti grožio salone, nes jums pasipiršti gali tik naujasis rusas.

Panelė – „infolinija“

Dažnai tenka susidurti su ypatingai plepiomis pašnekovėmis. Pokalbis visada prasideda klausimu – “Kaip tau sekasi?“, o po trumpo vaikino atsakymo seka ilgas monologas. Dažniausiai apkalbami objektai yra: siaubinga geriausios draugės šukuosena, realybės šou dalyviai ir vakarykštė serija, naujos parduotuvės atidarymas, kurso draugas iš kaimo, konfliktas su tėvais dėl didelės telefono sąskaitos… Taigi tokios temos priviliotų net kurčnebylį. Mergaitės, vaikinai taip pat mėgsta dėmesį ir jie moka bendrauti! Galbūt jums pabosta klausytis apie naujus automobilių modelius, bet vyrui neįdomios mergaičių bėdos. Sprendimas: drauge nueikite į kiną, teatrą, koncertą ir po to tikrai rasite abiems įdomią temą, pradėsite diskutuoti ir išmoksite išklausyti vienas kitą.

Kai karieta virsta moliūgu

Visos panelės giliai širdyje yra princesės. Jos nori būti pačios gražiausios, populiariausios, nuostabiausios, turėti princą, kuris kiekvieną dieną dovanoja gėles, nešioja ant rankų ir sako pačius nuostabiausius komplimentus. Laiminga ta, kuri visa tai turi. Deja, vyrų pasaulyje yra daugiau, todėl, princesės, teks palikti savo sostą ir nusileisti ant žemės, jei tikitės netapti senmergėmis. Pora yra sudaryta iš dviejų asmenų, kurie yra lygiaverčiai, todėl vaikinams dėmesys yra toks pat svarbus. Kai jus trečią kartą kviečia vakarienės į tą patį restoraną, kur maistas nėra pats skaniausias – jie tikisi pagaliau paskanauti jūsų patiekalų, o kai dovanoja dovanas – trokšta sulaukti staigmenų ir iš jūsų pusės, kai sako komplimentus – laukit nelaimės, bet negailėkite saldžių žodelių išrinktajam, nes vaikinas jausis neįvertintas ir nepatrauklus. Nepamirškite, kad princesė be princo niekada nesužibės.

Tualeto gaiviklio aromatai

Pasirodo, kad vienas baisiausių kai kurių merginų trūkumų yra jų nesugebėjimas laikytis higienos taisyklių. Vaikinai pasakoja, kad tenka susidurti su ypatingai “kvepiančiomis“ panelėmis. Turbūt vėluodamos į pasimatymą pamiršta nusiprausti, o kad paslėptų savo prakaito kvapą pasikvėpina, išnaudodamos pusę buteliuko kvepalų. Viso to rezultatas yra – tualetinė gaiva. Mergaitės, geriau pavėluokite ir ateikite kaip iš pieno plaukusios, o ne kaip iš futbolininkų persirengimo kambario.

Būsimųjų ministrių kovos

Kai kurios merginos yra per daug pasitikinčios savimi, visada yra teisios, visose srityse geriausios. Vaikinams tai visiškai nepatinka, nes kiekvienas patinas turi saugoti savo orumą. Kai panelė ginčijasi dėl kiekvieno klausimo, šaiposi sumenkindama savo antrąją pusę, nori būti lyderė lovoje, prie lovos ir už jos – tai gali privesti prie išsiskyrimo. Žmogus, turintis savo nuomonę, visada išsiskirs, bet tam, kuris visada randa kompromisą, niekada nekils didelių problemų.

Agnė Janušauskaitė

Rodyk draugams


Komentarai20 komentarai

 1.    Diana 2008-12-09 17:12

  Geras:) smagiai pasijuokiau, linksmas straipsnis;)

 2.    mergina18 2008-12-09 18:06

  O kodėl jie negali prie mūsų taikytis? Tai kas, kad jų daugiau!

 3.    gile 2008-12-09 19:50

  Panelė “infolinija” parašyta “kurčnebylį”, norėčiau pataisyti, reikia sakyti kurčiąjį :)
  O šiaip tai visai nieko straipsniukas :)

 4.    Saulute 2008-12-09 20:07

  Straipsnyje labai fainai ir šmaikščiai pateikta daug tiesos :)

 5.    Inesa 2008-12-17 14:37

  Yra daug tiesos ypač su kosmetika. Jau pradinukės ko ne su pudra ant veido dideliu sluoksniu vaikšto… Baisu. Įdomu, kaip senatvėje bus, bet šiaip labai smagūs straipsniai :)

 6.    karolincikas 2008-12-18 19:31

  Tik kodėl laukt nelaimės, kai komplimentus sako? Oho, kaip nustebau… Gal kas paaiškins?

 7.    hehe 2008-12-18 22:08

  Nebūtum boba, nes bus ką nors blogo padaręs ir meilikaus, kad nepyktum po to :D

 8.    eksperte 2008-12-19 15:48

  Vyrų yra MAŽIAU… Fakto klaida.

 9.    Ulla 2008-12-19 22:16

  Eilinis pigus straipsniukas, kur moteris vaizduojama kaip pigi serialų žiūrėtoja… Stereotipai varo į neviltį.

 10.    Ulla 2008-12-19 22:23

  Na, dar truputi: rodos autorė neseka naujienų - juk jau prieš amžių išsiaiškinta, kad moteris yra žmogus, o antro asmens besaikis vartojimas irgi pasenęs stilius, Tarybų Sąjungoj mėgtas vartoti. Pasišaipyti iš savęs gal ir neblogai kartais, bet tai neturetų būti šiukšlių pylimas moterims ant galvos - tai jau gerokai pigu.

 11.    Inga 2008-12-20 13:08

  Pradžioj parašyta, kad čia apklausa ir čia susumuotos vaikinų nuomonės apie merginas :) Labai šmaikštus straipsnis, nemanau, kad čia kažką įžeisti norėjo. Man labai patiko, daugiau tokių !!! Trūksta šmaikštumo šiuolaikiniuose straipsniuose, todėl kartais jie yra nuobodūs.. O čia smaigiai pasijuokiau ;) Super

 12.    Paslaptėlė 2008-12-21 21:38

  Hmm… Absoliučiai nepatinka man tie straipsniai. Tikėjausi kažko geresnio. Nei vienas tiek nesudomino, kad iki galo perskaityčiau.

 13.    to eksperte 2008-12-24 11:33

  Berniukų gimstamumas yra didesnis nei mergaičių, ir persvara pasikeičia apie 50 metus ir moterų daugėja, nes vyrai išsižudo, užsimuša su britva, prasiplešia plaučius per muštynes prie pubo ar miršta nuo infarkto ;] eksperte…

 14.    vaikinas 2009-01-16 14:38

  Komplimentus sakau visada labai nuoširdžiai. Todėl po jų galima laukti ko nors labai gero, ar įdomaus tęsinio… :p
  Kiek žinau, merginų yra daugiau, o ne vaikinų. Ypač su amžiumi sparčiai mažėja vyrų gretos.
  Straipsnis patiko. Daug tiesos tame kas man ir manau daugumai vaikinų krenta į akis.
  Kelias merginas, labai nepatenkintas komentarais ir straipsniu kaip tik įsivaizduoju kaip savimylas feministes, kurios ko gero vaikinais ir nesidomi, arba… na tas, kvepiančias ypatingais kvapais nevaleikas…:-D Nepykit, bet tokia mano nuomonė. Linkėjimai visoms!

 15.    Jura 2009-01-23 17:37

  Visų pirma vyru yra mažiau. Bijau tam, kad susirasti sau antrą pusę neužtenka gražiai pasidažyti, apsikirpti ir linksėti galva, kada ponas patinas to pageidauja. Nesakau, kad mergina turi būti apsileidusi, bet tikrai ne gražūs nagai ar nosies ilgis nulėmė mūsų pasisekimą meilėje. O daugiau pagarbos moteriai tikrai nepakenktų lietuvaičiams, nes tikra meilė, tai ne didelė krūtinė ar laibos kojos, ar brangi pudra, tai tikrai šis tas daugiau. Žmogaus siela, ištikimybė, abipusis supratimas ir pagarba, sakyčiau eina pirma Kai žmogus tikrai tave myli ir tu jį, abu galite būti purvini, nuplyšę, baisiom šukuosenom, o akys matys šalia patį gražiausią žmogų pasaulyje.

 16.    Vilma 2009-04-03 09:42

  Manau, kad visada esame vertos to, kas esame pačios. Jau praėjo laikai, kai rinkdavosi mus. Dabar turime teisę tai daryti ir mes. Straipsnis šaunus. Galėtų parašyti ir apie vyrus nevaleikas ar supermenus… Juk jie irgi ne idealūs.
  P.S. 30 metų vyras- playboy
  40 metų vyras- playmen
  50 metų vyras- playoff
  60 metų vyras- game over

 17.    arnauskaite 2009-04-03 17:03

  Gerai čia Vilma parašė:
  “Manau, kad visada esame vertos to, kas esame pačios.”
  Tik labai blogai kada merginos nesugeba būti savimi ir kažką mėgdžioja. Tepa svetimu purvu ir tada vertinamas žmogus būna ne pagal tai ko vertas.
  O straipsnis išties geras. Ypač sakinys: „Made in pabradė“.
  Kaip gaila, kad dabar tokios… nors ir vyrukams nepatinka, kaip kad rašoma, bet jų purvas lipdomas švariam žmogui. Kuris nuogybių kratosi ir niekaip negali tokių mėgdžiotojų - beždžionėlių, kurios savęs nemoka pateikti atsikratyti. Tai beje, taikoma ne Vilmai. Ji, kiek matau, yra savimi. Bet blogas.lt pasiskaičius, pasižiūrėjus jų reklamas iš pažinčių portalo ir pastebėjus tam tikrą kai kurių mergužėlių stilių… ima pyktis.

 18.    Ingučia 2009-07-26 22:49

  Kodėl gi reikia sakyti “kurčiąjį”? juk kurčiasis nuo kurčnebilio skiriasi :p

 19.    R. Arnauskaite 2009-07-29 22:34

  Kurčiasis nuo kurčnebylio skiriasi, bet ką čia “Ingučia” turėjote omenyje neaišku visiškai, tarsi su savimi.

 20.    g 2009-08-11 12:20

  Pigus straipsnis. Visokiu yra… visokiu reikia. Girls are boys and boys are girls. Atitiko kirvis kota. Galbut tai is “made in pabrade” nereikia princo. Jai uztenka geriancio stoty.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.