BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Su džok gydymo metodika

2008-12-05 | |

Kas yra su džok? Tai visai neseniai, tik 1987m., atsiradęs gydymosi būdas, kurį išrado Pietų Korėjos mokslininkas Pak Dže Vu. Korėjiečių kalba “su” reiškia „plaštaka”, “džok” - „pėda”. Su džok - taškinis plaštakų ir pėdų masažas. Tai gydymo būdas, iš esmės papildęs tradicinę adatų terapiją.

Su džok terapijos principas

Kiekvienas žmogus turi žinoti, kaip efektyviau pagerinti savo sveikatą, kad ligai „užklupus“ galėtų padėti sau ir kitiems.
Plaštakų ir pėdų paviršiuje yra biologiškai aktyvių taškų, atitinkančių tam tikrus viso kūno organus ir dalis. Tuos taškus dirginant, juntamas ryškus gydomasis ir profilaktinis poveikis. Plaštakų ir pėdų taškai išsidėstę tam tikra griežta tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą.
Spaudžiami tam tikri taškai plaštakose ir pėdose per kuriuos gali būti veikiami visi organai. Taškas, atspindintis pažeistą organą yra skausmingas. Beje, jis tampa skausmingas dar prieš pasireiškiant pirmiesiems ligos simptomams. Stimuliuojant skausmingą tašką, į atitinkamą organą eina elektromagnetinė banga, kuri padeda organizmui pačiam kovoti su liga.
Terapijos trukmė individuali, priklauso nuo ligos, sunkumo laipsnio, skausmo intensyvumo. Kuo skausmingesnis taškas, tuo labiau yra sutrikęs organas. Kartais užtenka kelių dienų, o kartais gali prireikti ir mėnesių.

Kur slepiasi organai?

Yra tam tikra sistema, padedanti suprasti, kaip biologiškai aktyvūs taškai yra išsidėstę plaštakose ir delnuose. Tam nereikia sudėtingo ir ilgo mokymosi, pakanka šiek tiek vaizduotės. Nykštys– tai galva, smilius ir mažylis atitinka rankas, bevardis ir vidurinis pirštai – kojas, delnas atitinka visą kūną. Juose yra dėsningai išsidėstę taškai, atitinkantys šiose kūno srityse esančius organus.
Su džok gali būti naudojama tiek profilaktikos, tiek ir gydymo tikslais.

Kokias ligas gydo

Su džok šalininkai teigia, kad taikant šį gydymo būdą galima išsigydyti beveik visas ligas. Tai patvirtina ir profesionalūs gydytojai.
Greičiausiai terapijos poveikis jaučiamas esant stipriems skausmams, ūmiems susirgimams. Sergant lėtinėmis ligomis, gali prireikti daugiau laiko, kol pajusite pagerėjimą.

Įvertinkite Privalumus

Universalumas – naudojant su džok terapiją, galima gydyti visas kūno dalis, kiekvieną organą, kiekvieną sąnarį.
Saugumas – galite nebijoti sau pakenkti. Jei spausite klaidingą tašką, terapija paprasčiausiai neduos jokio efekto.
Greitas poveikis – ypač efektyvu esant ūmiems skausmams. Kodėl gi nepabandžius masažuot skausmingą tašką?
Paprastumas – tam nereikia sudėtingų žinių. Supratus kaip veikia sistema, galite ją taikyti visą gyvenimą. Lietuvoje taip pat rengiami kursai, kur galima išmokti šio metodo.
Pigumas – tereikia trupučio laiko ir kantrybės.

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.