BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sielos maistas - tai patiekalai, skirti išgyventi, kurie buvo sukurti Afrikos tautų, kai į jų teritoriją pradėjo skverbtis svetimšaliai. Afrikiečiai sugebėjo pakeisti savo racioną taip, kad būtų pamaitintas ne tik kūnas, bet ir siela. Pasirodo, kad kiekvienam žmogui, gimusiam po skirtingu Zodiako ženklu, yra skiriamas skirtingas maistas.
Avinams būtinas aštrus garstyčių padažas su kepta ėriena. Aštrus [...]

Zodiako ženklai ir joga

Rugpjūtis 4, 2009 | 3 komentarai

Jogai daug dėmesio teikia ne tik Rytų kultūros, bet laiko randa ir vakariečiai. Jogos užsiėmimai sporto klubuose populiarėja, vis daugiau žmonių lanko jogos seminarus, kad sužinotų daugiau apie šią gyvenimo filosofiją. Joga, kaip ir astrologija, turi gilias šaknis. Tai gali būti gyvenimo kelias, mąstymo būdas, sveikos gyvensenos pradžia. Tačiau kiekvienas žmogus jogą renkasi dėl skirtingų [...]

Karšta, karti, juoda, su pienu ar romu - visa tai apie tą patį gėrimą - kavą. Iš Etiopijos kilęs gėrimas ne tik tonizuoja, bet ir sukuria tam tikrą viliojančią atmosferą. Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali įtakoti Zodiako ženklas.
Avinas negalės gyventi be [...]

Kai tik žmonės susidomėjo dangaus kūnais, ėmė tyrinėti jų judėjimą bei priskyrė kiekvienai planetai individualią charakteristiką. Egzistuoja dešimt pagrindinių dangaus kūnų, kuriuos trumpai  aprašysime.
Saulė - lengviausiai pastebima danguje. Tai vyriško prado dangaus kūnas, simbolizuojantis žmogaus „aš”, spinduliuojantis energiją.
Mėnulis - moteriško prado dangaus kūnas, simbolizuojantis jausmus, intuiciją, dvasingumą.
Merkurijus - komunikacijos, kalbos,

Rodyk draugams

Turbūt sutiksite, kad simpatija tarp dviejų žmonių dažnai atrodo lyg nežemiškas magnetas. Atrodo, jog du žmonės neišskiriami, tačiau kodėl būtent jie? Apie tokius santykius sakome, jog tai fatališka meilė. Tad galbūt astrologija gali tai paaiškinti?
Visi žinome posakį „kaip danguje, taip ir ant žemės”. Jis be galo taiklus, tačiau ne visi jį gerai suprantame. Kaip tik [...]

Daržovių, javų, gėlių sodinimas pagal Mėnulio fazes vis dar įdomus ūkininkams, kurie seka savo senelių prietarais. Daržo darbai - sodinimas, priežiūra ir net derliaus nuėmimas - planuojami pagal Mėnulio padėtį tam tikrame Zodiako ženkle bei pagal Mėnulio fazę. Tikima, kad tai lems derliaus dydį ir kokybę. Mėnulio įtaka esą stipresnė nei bet kokių trąšų poveikis.
Nuo [...]

Indų astrologija

Liepa 13, 2009 | 1 komentaras

Dar senovės sanskrito knygose rašoma apie horoskopų įtaką ir pagalbą žmonėms. Indų astrologija laikoma pačia seniausia, tobuliausia ir išsamiausia astrologijos formų. Indijoje astrologija yra labai gerbiama, jai skiriama daug dėmesio visuomenės gyvenime. Ji padeda numatyti ateities įvykius, apsisaugoti nuo nelaimių. Seniausiose religinėse knygose Vedose yra daug dėmesio skiriama astrologijai. Čia aprašomos ne tik planetos, bet [...]

Nuo to laiko, kai žmogus ėmė žvalgytis į dangų ir ieškoti ten atakymų į klausimus, astrologija tapo mūsų gyvenimo dalimi. Skirtingose pasaulio dalyse atsirado daugybė dangaus kūnų judėjimo interpretacijų. Yra keletas įdomių astrologijos istorijos faktų.
o   Astrologijos pradžia, manoma, buvo senovės Babilone. Ten žyniai pagal dangaus kūnų judėjimą jau mokėjo numatyti ateities įvykius.
o   Pirmosios teritorijos, kur [...]

Romos imperijos atsiradimo data buvo astrologiškai apaskaičiuota I a.pr.m.e. astrologo-aristokrato Tarucijaus Firmano. Antikos kultūra buvo puiki dirva astrologijai vystytis. Aukščiausi gyventojų sluoksniai mielai praktikavo astrologiją.Vienas iš žinomų romėnų astrologų Nigidijus Figulis (I a.pr.m.e.) buvo senas Cicerono draugas. Gimus Augustui, jis išpranašavo, kad šis taps cezariu. Kitas astrologas, Fontijus Kapitonas,  buvo artimas karvedžiui Antonijui.
Romoje I a.m.e. [...]

Būrimai kortomis, iš kavos tirščių ar delno nuo seno viliojo žmones. Noras sužinoti ateitį toks stiprus, kad mokslinio pagrindo tam jau nebereikia.
Chiromantija -ateities spėjimas iš žmogaus delno bei riešo linijų. Apie šį būrimo būdą žinių randama dar senovės Indijos, Kinijos bei Egipto kultūrose. Chiromantija domėjosi filosofai Pitagoras, Aristotelis, imperatorius Augustas ir kiti valdovai. Yra raštų, [...]

senesni įrašai »