BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Lion‘s Gate”, didingas 2137 kvadratinių metrų (23 000 kvadratinių pėdų) architektūros šedevras, pastatytas nepaprastoje poilsiavietės aplinkoje, saugomoje bendruomenėje “Sea Horse Ranch”, šiaurinėje Dominikos respublikos pakrantėje, bus parduodamas viešame aukcione Niujorke įsikūrusios “Sheldon Good & Company — America’s Real Estate Auctioneer”. Aukcioną planuojama surengti antradienį, 2010 metų sausio 19 d.
Rekomenduojama pradinė kaina - 6,9 milijonų JAV [...]

Niekas, niekada neabejojo, kad senėjimo problema buvo ir išlieka viena iš aktualiausių gamtos pažinimo teorijų. Žmogaus gyvenimas - akimirka ir amžinybė. Jis pralekia kaip žaibas, bet sutalpina savyje visa tai, kas buvo su mumis ir kas buvo prieš mus, jis palieka pėdsaką (bent jau biologinį) ateičiai. Seniai ginčijamasi, kaip susijęs amžius ir kūrybingumas, amžius [...]

Žmonija nesuvokia dar daugybės mistinių ir paslaptingų pasaulio dalių. Vienas pavyzdžių yra mirtinos ligos, nuo kurių nėra vaistų, tačiau kai kurie žmonės sugeba jas išsigydyti pasinerdami į meditaciją bei religiją. Tokie atvejai įkvepia naujiems ieškojimams ir gilesniam savęs pažinimui.
Mandalos, iš sanskrito kalbos, reiškia ratą. Jos gali būti kvadratinės ir trikampės, tačiau joms visoms būdinga koncentracija [...]

Pagrindiniai Feng Shui principai teigia, kad sėkmė yra viena svarbiausių kasdienos palydovių. Pasitelkiant svarbiausius Feng Shui patarimus, galima pritraukti sėkmę į savo namus. Vienas įdomiausių būdų taikomas siekiant pagerinti mokymosi rezultatus.
Krištolinis gaublys - vienas stipriausių žinių ir mokslo simbolių, kuris rodo, jog mokslas yra šviesa, kuri niekada nesibaigia.
Kitas simbolis - tai pagoda, kuri visada buvo [...]

Kiekvienas susidomi Feng Shui dėl skirtingų priežasčių. Vieniems Feng Shui lyg gyvenimo religija, kitiems tai padeda atrasti meilę, pagerinti sveikatą, tretiems Feng Shui yra neatsiejamas nuo karjeros galimybių. Bene dažniausia priežastis susidomėti Feng Shui yra noras padidinti savo turtą. Kas gi nenorėtų būti turtingas? Visiems siūlome keletą patarimų.
Visų pirma, norint pagerinti savo finansinę padėtį, reikalingas [...]

Nuo seno tikėta, jog sapnai gali pranašauti ateitį, tad dažnas iš mūsų namuose turi bent po vieną sapnininką.Astrologija teigia, kad sapnai gali būti įspėjantys, nurodantys galimus ateities įvykius. Pateikiame 12 dažniausių sapnų ir jų reikšmes.
Gyvūnai nusako mūsų baimes, nesėkmes. Tačiau naminius gyvūnus sapnuoti yra laimė. Sapno reikšmė priklauso nuo to, ar gyvūnas buvo jums draugiškas, [...]

Hipnozė - tarpinė būsena tarp miego ir būdravimo, kai žmogaus kūnas visiškai atsipalaidavęs. Manoma, kad į transo būseną įvestas žmogus gali vykdyti hipnotizuotojo liepimus, atskleisti tam tikrą informaciją.  Hipnozė yra labai senas reiškinys, ją naudojo net senovės šumerai.
Užhipnotizuoto žmogaus pulsas ir kraujospūdis žymiai sumažėja. Tuomet padidėja įtaiga, nes smegenų veikla lieka intensyvi. Vis dėlto hipnozės [...]

Kiekvienas esame patyrę deja vu efektą, kai staiga atrodo, jog kažkoks įvykis jau yra išgyventas anksčiau. Yra nuomonių, kad tai prisiminimai iš praeito gyvenimo ar aiškiaregystės apraiškos.  Senovėje tikėta, kad deja vu sukelia demonai, kurie siekia suklaidinti žmogų. Tačiau mokslininkai tai traktuoja kaip iliuziją apie prisimenamus vaizdus bei įspūdžius, nors jie yra matomi pirmą kartą.
Vos [...]

Iš visų metafizinių mokslų - astrologijos, chirologijos ar Taro būrimų - numerologija yra bene paslaptingiausia. Tačiau šis mokslas nė kiek ne prasčiau gali nusakyti žmogaus likimą, apibūdinti jo charakterį. Numerologijos pradininkas buvo žymusis graikų mokslininkas ir filosofas Pitagoras.
Numerologija remiasi skaičiais, kurių kombinacijos yra skirtingai interpretuojamos. Devyniais skaičiais apibūdinama visa pasaulio įvairovė. Pakanka žinoti tik žmogaus [...]

Mišelis Nostradamas - prancūzų gydytojas ir astrologas, labiausiai išgarsėjęs savo pranašystėmis, kurios yra neaiškios ir nekonkrečios, o tai sukelia daug įvairių interpretacijų. Įdomus ir paties pranašo likimas.
Nostradamas gimė 1503 m. gruodžio 14 d. Prancūzijoje, atsivertėlių žydų šeimoje. Jo tėvai buvo priversti priimti katalikų tikėjimą, kad išvengtų inkvizicijos persekiojimų. Mokslo aukštumų Nostradamas pradėjo siekti iš pradžių [...]

senesni įrašai »