BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ryškiai raudonų plunksnų skraistė apgaubia visą miestą. Suka didelį ratą, kol papučia vėjas ir pūkų kamuoliai išsisklaido ir nusėda ant žemės. Tyla. Iš kamuolinių tamsių debesų susiformuoja milžiniški žvėrys ir grėsmingai artėja link miesto. Lyg pro miglą matai jų dideles ausis ar ilgą kaklą, liūdnas akis, visu kūnu jauti jų alsavimą. Staiga plyksteli geltona šviesa, [...]

Aktorius, šokėjas, choreografas, režisierius… Gytis Ivanauskas savo biografiją pildo įrašais apie svarius pasiekimus mene stulbinančiu greičiu. Šiandien Gyčio žvaigždė spindi itin ryškiai. Jis nesikuklina: „Aš pasitikiu savimi”. Interviu tik įrodo - Gytis dar ir puikus diplomatas.
Interviu - kasdienybė?
Nesinori apie save sudaryti tokio įvaizdžio, kad žmogus nieko nedaro, tik interviu dalina. Kartais galvoju, kad šiuo [...]

Spalvų muzika

Rugsėjis 16, 2009 | Palikti komentarą

Tapyba anksčiau ar vėliau paliečia visus: nuolatinės vaiko teplionės ant lapų ir sienų, kartkartėmis pasitaikantys mokinio šedevrai ant mokyklinių suolų ir sąsiuvinių, bet itin retai - suaugusiojo meniški brūkštelėjimai berašant tekstą. O tuos, kuriems tapyba - palaima ir džiaugsmas, galima lengvai suskaičiuoti.
Menininkė Natalija Krisčiūnienė šypsosi: Jai tapyba - laimės uostas.
Kaip atradote tapybą?
Viskas prasidėjo vaikystėje. Tada [...]

Išgirdę žodį kivi pagalvojame apie žalią egzotinį vaisių, nors vokalinė merginų grupė „Kivi” taip pat dvelkia egzotika, tačiau jų, „žaliomis” scenos naujokėmis, tikrai nepavadinsi. Daugiau nei dvidešimties tarptautinių konkursų prizininkės, Dainų Dainelės laureatės ir daugelio muzikinių projektų dalyvės priverčia suklusti paprastus muzikos gerbėjus, o profesionalus ištempti ausis.
Lietuviškai pragydęs Naujosios Zelandijos paukštis
„Kivi”- tai septyniolikmečių merginų džiazo [...]

senesni įrašai »