BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Alergiškus reklamai prašome išjungti televizorių. Radiją. Išmesti šios dienos laikraštį. Ir, kad ir kaip apmaudu, užversti mūsų žurnalą. Ir užsimerkti! Arba, genialiausia, išsikraustyti į negyvenamą salą.
Reklama mus persekioja kiekviename žingsnyje. Net ir miegant: įsivaizduok, sapne taip nori gerti, jog iškart supranti, kad troškulys yra viskas, suskaičiuoji savo negausius centus, ir eini būtent į „Maximą” - [...]

Ten telefonas ima čirkšti, vos tik padedamas jo ragelis po pokalbio. Ir taip ne vienas telefonas. Ir net ne viena linija. Ten kalbama apie mažų žmonių dideles problemas ir rūpesčius. Ten ne vienas vaikas suranda supratimą bei paguodą, kai artimieji arti tik fiziškai, kai santykiai su draugais svyruoja lyg karuselėje, o ir kiti rūpestėliai puola [...]

Artėjant Kalėdoms, daugelis vaikų svajoja apie dovanas ir rašo laiškus Kalėdų seneliui. Apie kiekvieno žmogaus rašyseną prikurta daugybė teorijų bei knygų. Raštas, atsiradęs dar senovės Mesopotamijoje 3500 m. pr. m. e., neva atskleidžia paslaptingiausius mūsų pasąmonės kampelius ir gali nupasakoti netgi charakterį, būdingas ligas, karjeros perspektyvas ir likimą.
Grafologija vis dar nelaikoma mokslu, tačiau ir toliau [...]

Ar pagalvojat, kas nutiktų, jei pasaulis būtų vienspalvis ar juodai baltas? Visa laimė, kad gyvename spalvų vaivorykštėj. Manoma, kad spalvos, kurias jūs mėgstate, atitinka jūsų auros spalvas. Kaip sako psichologė Dalia Braziulytė, pasakykit, kokią spalvą mėgstate, o jos parodys, kas jūs esate.
Raudona
Raudona spalva yra labiausiai skatinanti, provokuojanti, judanti spalva.

Rodyk draugams

Pasimatymai

Gruodis 5, 2008 | 3 komentarai

Pirmasis pasimatymas
Šį pasimatymą atsimename geriausiai, nors jame nieko įdomaus dažniausiai neįvyksta. Abi pusės ateina pasipuošusios geriausiais, jų nuomone, savo rūbais. Merginos įprastai būna per daug prisidažiusios. Abiejų plaukai - švarūs ir blizgantys. Jis būtinai atneša jai rožę. Viskas vyksta lyg netyčia. Jis nuolat bando ją paliesti, o ji vis kedena savo plaukus. Pirmąjam pasimatymui žmonės [...]

Pagal asmenybės tipą žmonės skirstomi į intravertus ir ekstravertus. Apie 75 proc. Yra ekstravertai ir tik 25 – intravertai. Intravertai atsirado kiek vėliau, o kažkada pasaulyje jų išvis nebuvo.
Ekstravertų charizma
Ekstravertai dažnai laikomi labai emocionaliais žmonėmis, kurių nepastebėti neįmanoma. Vis dėlto ryškus charakteris gali ne tik padėti, bet ir pakišti koją.

Rodyk draugams

Ar apie žmogaus savijautą galima nuspręsti vien iš jo elgesio? Atsakymas yra teigiamas, bet turime žinoti visus kūno kalbos niuansus.
Mūsų kūnai bendrauja vieni su kitais. Kiekvieną kartą, kai pažiūrime į kitą žmogų, kalbame su priešingos lyties žmogumi, išeiname su kažkuo pasivaikščioti, kartu geriame arbatą kavinėje, siunčiame signalus.
Jie padeda suprasti ir pažinti – parodo, ką galvojame [...]

Depresija

Gruodis 5, 2008 | 15 komentarai

Vyrauja nuomonė, kad depresija – tai kažkas gėdinga. Ja sergantys žmonės dažnai būna nesuprasti aplinkinių. Jų būsena dažniausiai yra įvardijama kaip tinginystė, atsakomybės vengimas, apsileidimas. Apie tai, jog ši problema yra svarbi ir aktuali, galime perskaityti daugumoje žurnalų ir internetinių portalų. Kiekvienam iš mūsų pasitaiko blogų dienų, kai jaučiamės niekam nereikalingi, nelaimingi, nemylimi ir lygūs [...]

senesni įrašai »