BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Zodiako ženklai ir joga

2009-08-04 | |

Jogai daug dėmesio teikia ne tik Rytų kultūros, bet laiko randa ir vakariečiai. Jogos užsiėmimai sporto klubuose populiarėja, vis daugiau žmonių lanko jogos seminarus, kad sužinotų daugiau apie šią gyvenimo filosofiją. Joga, kaip ir astrologija, turi gilias šaknis. Tai gali būti gyvenimo kelias, mąstymo būdas, sveikos gyvensenos pradžia. Tačiau kiekvienas žmogus jogą renkasi dėl skirtingų priežasčių.
Ugnies ženklams - Avinui, Liūtui ir Šauliui - joga iš pirmo žvilgsnio neatrodys patraukli, juk ji tokia lėta. Šiems žmonėms reikia daugiau judesio, daugiau fizinio darbo. Jiems atrodo, kad be didelio vargo gerų rezultatų pasiekti sunku. Tačiau pabandę jie nustebtų, kad joga nėra tokia nuobodi. 26 skirtingos asanos leidžia treniruoti kiekvieną raumenį, tad fizinio darbo nepritrūks.
Jaučiams, Mergelėms ir Ožiaragiams būtinas racionalus paaiškinimas, kodėl joga yra veiksminga, nes jie yra stabilios Žemės stichijos globotiniai. Joga padeda didinti savitvardą, gerina sveikatos būklę (tai ypač svarbu Mergelėms). Graži išvaizda šiems žmonėms nėra svarbiausias argumentas.
Oro ženklai - Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai - jogą rinksis, nes tai smagi veikla laisvalaikiui. Šie žmonės labai aktyvūs, tad papildomas sportas jiems gali atrodyti nereikalingas. Visgi joga padeda nurimti, susigaudyti savyje, surasti gyvenimo filosofiją.
Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys, kaip ir dera vandens ženklams, į jogą žvelgia filosofiškai, taip, kaip reiktų. Joga jiems atveria naujas galimybes, kitą suvokimą, harmoniją su savimi ir aplinka.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai3 komentarai

 1.    laiskaiiniekur 2010-08-19 11:26

  Jogos zodiako zenklai neveikia, o zodiako zenklus joga “veikia”, nes… rytuose nera tokio skirstymo - kokiems zenklams ir kaip joga juos veikia…

 2.    laiskaiiniekur 2010-08-19 11:26

  p.s. nuoroda
  http://www.blussa.com
  neveikia !

 3.    Shamus 2011-01-03 16:40

  Zodiako ženklai apsprendžia požiūrį, priėjimo būdus prie jogos.
  Žodis Joga reiškia sąjungą, meilę, dažniausiai su aukščiausiuoju Aš, Angelu Sargu, Dievu ir kitais pavadinimais įvardijamu.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.